reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
A ja zapytam o waszą wagę. Czy coś wam przybyło lub ubyło z kg? Bo u mnie waga na -1 kg nawet 😯 zaraz zaczynam 17 tc. Ale ważę dosyć sporo około 70 kg, więc dziecko ma z czego czerpać z zapasów 😁 wiadomo jem ale bez kalorycznych szaleństw.
 
Ostatnia edycja:
A ja zapytam o waszą wagę. Czy coś wam przybyło lub ubyło z kg? Bo u mnie waga na -1 kg nawet 😯 zaraz zaczynam 17 tc. Ale ważę dosyć sporo około 70 kg, więc dziecko ma z czego czerpać z zapasów 😁 wiadomo jem ale bez kalorycznych szaleństw.
Ja przytyłam narazie 3 kg. Ale przed ciążą żyłam bardzo aktywnie, teraz jestem zmuszona leżeć.
 
A ja zapytam o waszą wagę. Czy coś wam przybyło lub ubyło z kg? Bo u mnie waga na -1 kg nawet [emoji54] zaraz zaczynam 17 tc. Ale ważę dosyć sporo około 70 kg, więc dziecko ma z czego czerpać z zapasów [emoji16] wiadomo jem ale bez kalorycznych szaleństw.

-10 kg 🤷🏽‍♀️ ale to przez nieustanne wymioty i brak apetytu
 
A ja zapytam o waszą wagę. Czy coś wam przybyło lub ubyło z kg? Bo u mnie waga na -1 kg nawet 😯 zaraz zaczynam 17 tc. Ale ważę dosyć sporo około 70 kg, więc dziecko ma z czego czerpać z zapasów 😁 wiadomo jem ale bez kalorycznych szaleństw.
Ja z racji leczenia przed ciążą i kontynuacji go obecnie mam ogółem w tym roku -15kg, a odkąd jestem w ciąży jakieś -5kg. Obecnie waga 78-79kg, dlatego pewnie u mnie później będzie widać brzuszek ;)
 
U mnie +4. Myślę że to dużo bo już na starcie miałam +2 i jestem niewysoka. Czuję te dodatkowe kg i nie jest to bynajmniej tylko dziecko. Co najlepsze nie objadam się jakoś przesadnie tak żeby logicznie móc wutłumaczyć 1kg/miesiąc
 
Ja z racji leczenia przed ciążą i kontynuacji go obecnie mam ogółem w tym roku -15kg, a odkąd jestem w ciąży jakieś -5kg. Obecnie waga 78-79kg, dlatego pewnie u mnie później będzie widać brzuszek ;)
Mam dużą nadwagę i na początku ciąży schudłam dwa kilo, z czego na razie odrobiłam 1,5 czyli jestem -0,5 na razie ;) Kończę 15 tydzień. U mnie brzuszek widać, śmieję się że dzieciaki tłuszcz mi wypchnęły do przodu bo brzuch jest wielki, ale twardy, taki ciążowy ;)
 

Sprawdźcie sobie chociaż u mnie pokazuje w normie ale też ze mogło by być +4
 
reklama
Do góry