reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Wczoraj był też już gotowy wynik PAPA i tak: trisomia 21 + NT <1:10000, trisomia 21 bez uzg. NT 1:2032, trisomia 13/18 + NT < 1:10000, ryzyko wieku : 1: 884. Nie dzwoniłam do lekarza, a wizytę mam dopiero 4.12, ale widzę sama ze nie mam czym się martwić. Wiedziałam że wynik będzie dobry i nie stresowałam się tym wogole. To badanie zrobiłam dla swojego spokoju ducha. A jak zrobiłam ten test ciśnienie i nerwy jak ręką odjął mi minęły.
Super wiadomości. Ja odpiera Pappa za tydzień w piątek i odrazu mam omówienie z lekarzem.... Narazie stresu nie ma ale pewnie niedługo się pojawi, a jak Ci wyszły prenatalne?
 
reklama
Wczoraj był też już gotowy wynik PAPA i tak: trisomia 21 + NT <1:10000, trisomia 21 bez uzg. NT 1:2032, trisomia 13/18 + NT < 1:10000, ryzyko wieku : 1: 884. Nie dzwoniłam do lekarza, a wizytę mam dopiero 4.12, ale widzę sama ze nie mam czym się martwić. Wiedziałam że wynik będzie dobry i nie stresowałam się tym wogole. To badanie zrobiłam dla swojego spokoju ducha. A jak zrobiłam ten test ciśnienie i nerwy jak ręką odjął mi minęły.
Piękny wynik, gratulacje ☺️ oby na wszystkie z nas takie czekały 🙂
 
Dziewczyny, wróciłam do domu o 17 i straciłam przytomność do 20. Słyszałam że córka robi mężowi jazdę ale nie byłam w stanie podnieść głowy. Nawet w pewnym momencie dziecko skakało po mnie a ja nic, ani ręką ani nogą. Zupełna odcinka:)
O nie, jak dzisiaj się czujesz? Ja mam od tygodnia taki zjazd energii kompletnie nic mi się nie chce...
 
Mimo szczerej chęci nadrobienia was dziewczyny, nie dałam rady. Mam takie bóle głowy, najgorsze ze zarówno rano jak i wieczorem mnie dopada, dzisiaj też wstalam z wielką banią :no: u mnie znów dzieciaki chorują, z miesiąc temu przechodzili rota a od 2 dni młody znowu wymiotuję, kompletny brak apetytu, nie wiem co się dzieje, dzisiaj do lekarza idziemy. Ja w drodze do pracy, nie wiem ile jeszcze pociągne, to wstawania rano wykancza, a samopoczucie zamiast się poprawiać to ehhhhh...... Ale sobie ponarzekalam :szok: miłego dnia wszystkim, wizytujacym samych dobrych wiadomości :tak:
Ja jestem ciekawa jak nasi wspaniali mężowie by sobie poradzili w takiej sytuacji :D
 
Cześć dziewczyny dopiero dalam radę wejść, no tak jak pisalam , wyżej mam taki spadek energii w tym tyg , mimo ze same dobre wieści dzidzia zdrowa. Nie wiem czy po prostu emocje opadly i tak się źle czuje , ale czytam ze nie tylko ja wiec może mamy taki okres ... dziwne strasznie
 
Cześć dziewczyny dopiero dalam radę wejść, no tak jak pisalam , wyżej mam taki spadek energii w tym tyg , mimo ze same dobre wieści dzidzia zdrowa. Nie wiem czy po prostu emocje opadly i tak się źle czuje , ale czytam ze nie tylko ja wiec może mamy taki okres ... dziwne strasznie
Witaj w klubie przez kilka dni czułam się dobrze a już dzisiaj znów wymioty i straszny ból głowy ale chyba to zmiana pogody.
 
reklama
Do góry