reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dzień dobry! Kto już wstał? Ja dziś i tak późno jak na mnie :) Ale spokojnie, jutro dzień roboczy, to pewnie wstanę przed 4 :) Jak na złość oczywiście!
 
reklama
Dzień dobry, ja już na nogach! Dziś o 10 prenatalne, trzymajcie kciuki! Poziom stresu 1000000 !

Za wizytujace również trzymam, jeszcze dziś mam gości, ale jutro wracam do aktywnośći na forum.

Bardzo lubię oryginalnie imiona, super ! Sama mam rzadkie imię ( nie sugerować się nickiem) jak bylam mala za nim nie przepadałam teraz super, każdy zaraz je pamięta
 
Dzień dobry, ja już na nogach! Dziś o 10 prenatalne, trzymajcie kciuki! Poziom stresu 1000000 !

Za wizytujace również trzymam, jeszcze dziś mam gości, ale jutro wracam do aktywnośći na forum.

Bardzo lubię oryginalnie imiona, super ! Sama mam rzadkie imię ( nie sugerować się nickiem) jak bylam mala za nim nie przepadałam teraz super, każdy zaraz je pamięta
Trzymam kciuki :*

Mnie tez juz trochę stress złapał...
 
Ja mialam piękny sen. Śniło mi się że szlam na bilans z moim malenstwem. Nie wiem czy bylo dziewczynka czy chlopcem ale bylo takie malenkie...
 
Dzień dobry [emoji173]️ dziękuje za Wasze opinie na temat imienia Liwia [emoji8]


Trzymam mocno kciuki za wizytujące!
 
Ja też na nogach od 6. Mam taki 3,5 letni budzik, skuteczny w 100%, punktualny do bólu. Ale przynajmniej do pracy nie zaśpię...

nie ma duzo Alicji, ale jak rodzilam Anie ponad 3 lata temu, to polozna powiedziala, ze w koncu normalne imie, ze ponad 3 mce nie odbierala Anny
W gronie moich znajomych jest mnóstwo Alicji, od kilku lat jest w 1dziesiątce:
  1. Zuzanna - to imię otrzymało 8866 dziewczynek
  2. Julia - 8468
  3. Maja - 8033
  4. Zofia - 7928
  5. Hanna - 7723
  6. Lena - 7650
  7. Alicja - 5759
  8. Maria - 5442
  9. Amelia - 5310
  10. Oliwia - 5058
Wystrzegam się tych imion jak ognia bo jak się urodziłam rodzice nie mieli pomyslu i pomyśleli że Paulina jest teraz popularne, niech będzie Paulina. Całą szkołę nieznosiłam tego imienia, w pracy trafiłam między dużo starszych i znów moje imię jest manifestem mojego rocznika, wszyscy wiedzą że jestem najmłodsza z najmłodszych. Ba! Ich córki mają na imię Paulina "bo to takie popularne imie było pod koniec lat '80", brrr
 
Oj dziewczyny, ja właśnie wróciłam z pogotowia. Koło 18 poszłam na siusiu i zobaczyłam żywa krew na papierze, możecie sobie wyobrazić... szybko na pogotowie, ale ode mnie do szpitala jest 45 samochodem. Dzięki Bogu z dzidzia wszystko ok. Mam nisko umieszczone łożysko które prawie zachodzi na szyjkę i stad może się pojawiać taka żywa krew. Mam zalecenie dalej kontynuować Duphaston i odpoczynek: leżenie i dalej leżenie i czekać aż łożysko się podniesie. Ale się najadłam strachu...

To dobrze że z maluszkiem wszystko ok!! Odpoczywaj ile się da!

Dzień dobry, nie śpię i ja. Młody już rządzi, razem z kotem. Chłop motywuje się przed biegiem Niepodległościowym :)

Dziś pyka nam 14tydzien. Lubię przez to poniedziałki :)

Miłego dnia! :)
 
reklama
Ja też na nogach od 6. Mam taki 3,5 letni budzik, skuteczny w 100%, punktualny do bólu. Ale przynajmniej do pracy nie zaśpię...


W gronie moich znajomych jest mnóstwo Alicji, od kilku lat jest w 1dziesiątce:
  1. Zuzanna - to imię otrzymało 8866 dziewczynek
  2. Julia - 8468
  3. Maja - 8033
  4. Zofia - 7928
  5. Hanna - 7723
  6. Lena - 7650
  7. Alicja - 5759
  8. Maria - 5442
  9. Amelia - 5310
  10. Oliwia - 5058
Wystrzegam się tych imion jak ognia bo jak się urodziłam rodzice nie mieli pomyslu i pomyśleli że Paulina jest teraz popularne, niech będzie Paulina. Całą szkołę nieznosiłam tego imienia, w pracy trafiłam między dużo starszych i znów moje imię jest manifestem mojego rocznika, wszyscy wiedzą że jestem najmłodsza z najmłodszych. Ba! Ich córki mają na imię Paulina "bo to takie popularne imie było pod koniec lat '80", brrr
Ja w 2007 jak dawałam na imię córce Olivia byłam przekonana, że to imię takie malo popularne, potem się okazało, że Olivuch pełno. Co krok jakaś Olivia :D

Ja jestem Kinga, nie lubiłam nigdy swojego imienia. Bo nie znałam żadnej innej Kingi. Dodatkowo zdarzało się, że ktoś się pytał "jak Kinga?" taki zdziw [emoji14] nienawidziłam też zdrobnienia Kinia.
Białej gorączki dostawałam.
Dopiero przekonałam się jak teść na mnie Kinia zaczął wołać. Wiecznie tylko Kinia i Kinia. Przez to trawie [emoji14]
 
Do góry