reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam Majóweczki,

Mam nadzieję, że wszytskie wypoczete po Świętach i "całe- nierozpakowane" ;-). Ja wczoraj odpoczywałam z mężulkiem w domciu, wystarczył jeden dzień, żeby mieć dośc jedzenia. W niedzielę byliśmy u mojej Mamci, która mieszka z Babcią, no a jak z Babcią to zawsze duuuuuża ilość jedzenia nie do przejedzenia. Ja z siostrą (dwie ciężarówy), nie dość że cięzko, bo brzuch już nie mały to jeszcze tak się najadłyśmy, że trzeba było nas turlać :-D, jak dojechałam do domku to myślałam, że jak się położę to nie wstanę, normalnie wielka kulka ze mnie była, a na dodatek przez te pyszności ciężko mi się oddychało.

Dziś świetna pogoda i to mnie nastraja optymistycznie, chociaż nie za dobrze dziś się czuję, jest mi strasznie słabo i niedobrze :-(
 
reklama
Czesc Dziewczynki:-)
I ja sie witam poświatecznie, przytyło mi sie 1 kg:-) ale ogólnie swieta były spokojne.
Dzis zamierzam jechac kupic wanienke i zastanawiam sie jaką, czy taką zwyklą czy moze jakąś wyprofilowaną?
No i jeszcze w aptece spirytusik do przemywania pępka i jakies gaziki, bo to chyba bedzie jedna z pierwszych rzeczy potrzebnych przy pielegnacji maluszka.
Wogole to moja Niunia jest bardzo bardzo ruchliwa, w dzien prawie cały czas mnie tam molestuje od środka a w nocy śpi razem ze mną a o 7 robi mi pobudkę:-) Cos czuje ze tak bedzie jak sie urodzi.
 
Ja wanienke kupuje w Ikei . Jest fajna bo ma w środku takie antypośłiozgowe gumki zeby dziecko sie nie slizgało w wanience i pod spodem ze jak postawimy gdzieś wanienke to tez się nie śłizga. Tylko szkoda ze jest tylko w kolorze niebieskim
 
Ja wanienke kupuje w Ikei . Jest fajna bo ma w środku takie antypośłiozgowe gumki zeby dziecko sie nie slizgało w wanience i pod spodem ze jak postawimy gdzieś wanienke to tez się nie śłizga. Tylko szkoda ze jest tylko w kolorze niebieskim

Vanessko
, a czy ta wanienka nie ma zbyt miękkich boków? Chodzi o plastik, bo gdy dziecko będzie juz siadałoi łapało za boki i się przechylało, może się uginać- pytam, bo sama się zastanawiam :-)
 
Witam ,u mnie piekne slonko.
Aniusia hi hi no az tak ladnie to nie bedzie ze dzidzia bedzie z toba spala do 7 rano :) moze kiedys.............

Wszystkiego najlepszego z okazji 1 urodzinek dla Wiktorka!!!! Spoznione przez swieta ale szczere!!!!!
kindgeb00015.gif

 
Jesli chodzi o siedzace dziecko w wanience to jak ktos ma prysznic to dziecko moze sie wtedy kapac w brodziku a jak ktos ma wanne to sa super fajne krzeselka do kapieli gdzie sie w nie sadza dziecko ktore nie ma prawa wypasc z niego i mozna wtedy nalac duzo wody do wanny i nawet s=wskoczyc tez do wspolnej kapieli i zabawy :)
 
Hej Majóweczki, melduję się i ja, też zapewne cięższa, zmęczona oraz zapracowana. Postaram się zaglądać, ale humorek nie ten - o tym na zamkniętym.
Całuski.
 
reklama
Jesli chodzi o siedzace dziecko w wanience to jak ktos ma prysznic to dziecko moze sie wtedy kapac w brodziku a jak ktos ma wanne to sa super fajne krzeselka do kapieli gdzie sie w nie sadza dziecko ktore nie ma prawa wypasc z niego i mozna wtedy nalac duzo wody do wanny i nawet s=wskoczyc tez do wspolnej kapieli i zabawy :)

My mamy wanne, więc super, to pewnie kupię mniejszą wanienkę, przynajmniej mniej miejsca będzie zajmowała w mieszkaniu :-). Dzięki za radę :-)
 
Do góry