reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Rety, dziewczyny, nie mogę spać. Co bierzecie na sen? Jak ja tak będę kiepsko sypiała do porodu, to tragedia. Ja zacznę odliczać godziny ciąży, a nie dni czy tygodnie.
 
reklama
Witam się po wizycie. Fasolka ma już 3,01 cm. Jedyne co mnie wkurzyło - ciśnienie. U gina blisko 200/100, potem posłano mnie do lekarza rodzinnego, u niej 150/100. W domu 130/80
 
Witam się po wizycie. Fasolka ma już 3,01 cm. Jedyne co mnie wkurzyło - ciśnienie. U gina blisko 200/100, potem posłano mnie do lekarza rodzinnego, u niej 150/100. W domu 130/80

Ja tak, u byle jakiego lekarza cisnienie wielkie, a w domu normalne, zapisuje sobie ciągle w domu. To jwst tzw syndrom białego fartucha
 
reklama
Ja tak, u byle jakiego lekarza cisnienie wielkie, a w domu normalne, zapisuje sobie ciągle w domu. To jwst tzw syndrom białego fartucha
Nie wszyscy lekarze dowierzają pomiarom domowym. Byłam kiedyś u jednej gin też podczas ciąży - krzyczała, że muszę brać pigułki na ciśnienie każdy dzień, nie ważne jakie mam cyferki w domu. Ważne, że u niej zawsze pokazuje więcej. Tym razem wybrałam inną gin z przychodni
 
Do góry