reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

1. Gorszy sprzęt
2. Gorszy humor pani doktor
Który masz tydzień?
Ja też mam zamiar chodzić na NFZ i prywatnie. I o ile ufam lekarzowi do którego chodzę prywatnie, tak tego na NFZ nie znam. I właśnie boję się takiej sytuacji, że będą jakieś rozbieżności między jedną a drugą wizytą.
 
reklama
Ja też mam zamiar chodzić na NFZ i prywatnie. I o ile ufam lekarzowi do którego chodzę prywatnie, tak tego na NFZ nie znam. I właśnie boję się takiej sytuacji, że będą jakieś rozbieżności między jedną a drugą wizytą.
Tez mam takie obawy, ale staram się skupiać głównie na tym, co mówi prywatny, chociaż to trudne
 
Kochane... ja na wizycie kontrolne prywatnej j w poniedziałek słyszałam serduszko, widziałam zarodek. Wczoraj poszłam do ginekologa z Medicover, bo chciałam mieć badania prenatalne i inne z ubezpieczenia które opłacam już od lat... Pani doktor powiedziała, że nic nie widać... że jest tylko "jakaś zmiana, ale ona nie wie co to". Czy to możliwe, że w poniedziałek było wszystko ok a w czwartek zniknęło? Nie mam krwawień czuję się ok...
Dziwna sprawa...
Może faktycznie gorszy sprzęt...


Hej dziewczyny, jestem nowa i totalnie zielona. Jestem w 8t+5dni, wg aplikacji poród na 12.05. Mam niemalże wszystkie objawy ciąży oprócz wymiotów na szczęście, ale jest ciężko wytrzymać w pracy 8h czując mdłości, niestrawność i gdy kręci się w głowie. Do tego infekcja pochwy, pęcherza i Dupek od lekarza 😐 dziś jednak zrobiłam sobie wolne i Was znalazłam, wszystkim gratuluję i cieszę,że przejdziemy przez to razem ☺️
witamy cieplutko ;)
no to i tak, że pracujesz to twarda sztuka jesteś ;)
myśl o sobie ;)
zdrówka!

kiedy masz wizyte?
 
Dziwna sprawa...
Może faktycznie gorszy sprzęt...



witamy cieplutko ;)
no to i tak, że pracujesz to twarda sztuka jesteś ;)
myśl o sobie ;)
zdrówka!

kiedy masz wizyte?
W ten wtorek,o ile zrobię wyniki krwi,bo niestety nie potrafię sobie wyobrazić wyjść na czczo... wciąż ładuję w siebie rano wafle,bo inaczej byłoby strasznie. Czy któraś z Was jakoś to okiełznała?
 
reklama
W ten wtorek,o ile zrobię wyniki krwi,bo niestety nie potrafię sobie wyobrazić wyjść na czczo... wciąż ładuję w siebie rano wafle,bo inaczej byłoby strasznie. Czy któraś z Was jakoś to okiełznała?
Nie wymiotowałam wprawdzie, ale miałam mocne mdosci i na czczo robiło mi się dodatkowo slabo - wzielam taksówkę do laboratorium a do torebki soczek. Napiłam się od razu po wyjściu z zabiegowego. Bycia na czczo nie ma jak obejść:(
Trzymaj się mocno, obyś miała lepszy dzień! Dla pocieszenia powiem ze wybawienie może być już blisko, u mnie 10+2 i mdłości są o 80% mniejsze, życzę Ci tego samego! ❤️
 
Do góry