reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Kochane... ja na wizycie kontrolne prywatnej j w poniedziałek słyszałam serduszko, widziałam zarodek. Wczoraj poszłam do ginekologa z Medicover, bo chciałam mieć badania prenatalne i inne z ubezpieczenia które opłacam już od lat... Pani doktor powiedziała, że nic nie widać... że jest tylko "jakaś zmiana, ale ona nie wie co to". Czy to możliwe, że w poniedziałek było wszystko ok a w czwartek zniknęło? Nie mam krwawień czuję się ok...
 
Kochane... ja na wizycie kontrolne prywatnej j w poniedziałek słyszałam serduszko, widziałam zarodek. Wczoraj poszłam do ginekologa z Medicover, bo chciałam mieć badania prenatalne i inne z ubezpieczenia które opłacam już od lat... Pani doktor powiedziała, że nic nie widać... że jest tylko "jakaś zmiana, ale ona nie wie co to". Czy to możliwe, że w poniedziałek było wszystko ok a w czwartek zniknęło? Nie mam krwawień czuję się ok...
1. Gorszy sprzęt
2. Gorszy humor pani doktor
Który masz tydzień?
 
Hej dziewczyny, jestem nowa i totalnie zielona. Jestem w 8t+5dni, wg aplikacji poród na 12.05. Mam niemalże wszystkie objawy ciąży oprócz wymiotów na szczęście, ale jest ciężko wytrzymać w pracy 8h czując mdłości, niestrawność i gdy kręci się w głowie. Do tego infekcja pochwy, pęcherza i Dupek od lekarza 😐 dziś jednak zrobiłam sobie wolne i Was znalazłam, wszystkim gratuluję i cieszę,że przejdziemy przez to razem ☺️
 
reklama
Do góry