reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

No właśnie nie mówiła, powiedziała, że na razie tego nie skreśla, bo to po prostu może być jeszcze za wcześnie. Uznała, że beta dobrze przyrasta - ale wiadomo jak z betą bywa;)
Jak zaczęłyśmy liczyć to wyszło, że możliwe, że dziś to dopiero 5+1. Zatem wcześniej niż sądziłam
U mnie w 5 + 2 był sam pęcherzyk :)
 
reklama
Dziś mialam kolejna wizytę - maluch (zdaniem lekarki kawaler, choć to chybil-trafil raczej w 10+x tygodniu 😀) machał rączkami i nóżkami, widać było nawet nosek ❤️ Niesamowite obserwować ten proces tak z bliska, po raz pierwszy 🤗 Az serce rosnie:) Kolejna wizyta za miesiąc, po drodze genetyczne i rośniemy!
 
Jesteśmy tym bardziej zaskoczeni, ponieważ podczas criotransferu był podany jeden zarodek, a tu taka niespodzianka, przez jakiś dobry tydzień musiałam się oswoić z tą informacją że nie jestem w dwupaku ale w trzypaku🤣


A czy mogę prosić o dodanie na wątek prywatny?
Ja też poproszę

Ja też nieśmiało proszę o prywatny. Termin mojej wizyty 17.10
Wysłałam prośbę do Ani
 
Dziś mialam kolejna wizytę - maluch (zdaniem lekarki kawaler, choć to chybil-trafil raczej w 10+x tygodniu 😀) machał rączkami i nóżkami, widać było nawet nosek ❤️ Niesamowite obserwować ten proces tak z bliska, po raz pierwszy 🤗 Az serce rosnie:) Kolejna wizyta za miesiąc, po drodze genetyczne i rośniemy!
Mam wzrusza 😍
 
No właśnie nie mówiła, powiedziała, że na razie tego nie skreśla, bo to po prostu może być jeszcze za wcześnie. Uznała, że beta dobrze przyrasta - ale wiadomo jak z betą bywa;)
Jak zaczęłyśmy liczyć to wyszło, że możliwe, że dziś to dopiero 5+1. Zatem wcześniej niż sądziłam
Miałam identyczną sytuację. Mi dr kazała przyjść za 2 tygodnie i tego się trzymam :) chociaż kusiło mnie żeby iść już po tygodniu, ale jeśli nie ma niepokojących objawów a ciąża pozamaciczna wykluczona to chyba ten jeden tydzień nic już nie zmieni.
 
reklama
Do góry