reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
też mam zalecone że lepiej poczekać tą godzinę dla lepszego wchłaniania.
Bez sensu. My z synkiem wstajemy 4-5 i zwykle brałam go na matę i robiłam sobie śniadanie. Spokojnie pol godziny umie się sam bawic i był to mój czas na śniadanie. Po godzinie trzeba go nosic bo robi się marudny. Nie miałabym kiedy zjeść tego śniadania 🤪
 
Bez sensu. My z synkiem wstajemy 4-5 i zwykle brałam go na matę i robiłam sobie śniadanie. Spokojnie pol godziny umie się sam bawic i był to mój czas na śniadanie. Po godzinie trzeba go nosic bo robi się marudny. Nie miałabym kiedy zjeść tego śniadania 🤪
Jak można wstawać o takich chorych godzinach 😅
 
Jak można wstawać o takich chorych godzinach 😅
śpisz sobie smacznie i nagle cie zrywa ból brzucha... myślisz co jest? nie to tylko dzielące się komórki nie majace uszu ani gardła jeszcze krzyczą "żreeeeeeeeeeeeeeć!"

myślisz sobie eee przejdzie, da się rade, na drugi boczek i w drzemke

o nie nie - nic z tych rzeczy! wstawaj i daj żreeeeeeeeeeeeeeeeeeć
to są takie bóle że trzeba wstać i jeść śniadanie - tak oto zaczyna się dzień o 5 :D

powiedziała ta co śpi do 10 o_O😴😴 znaczy spała... :baffled:
 
śpisz sobie smacznie i nagle cie zrywa ból brzucha... myślisz co jest? nie to tylko dzielące się komórki nie majace uszu ani gardła jeszcze krzyczą "żreeeeeeeeeeeeeeć!"

myślisz sobie eee przejdzie, da się rade, na drugi boczek i w drzemke

o nie nie - nic z tych rzeczy! wstawaj i daj żreeeeeeeeeeeeeeeeeeć
to są takie bóle że trzeba wstać i jeść śniadanie - tak oto zaczyna się dzień o 5 :D

powiedziała ta co śpi do 10 o_O😴😴 znaczy spała... :baffled:
Albo… otwierasz jedno oko, on tez. Zmykasz, mając nadzieje ze on tez zamknie a tu:


… prrrrrrrrr! Mamamama! Gliiiś! Hej!

I już wiesz, ze musisz wytrzymać do pierwszej drzemki XD
 
mi moja mama mowila w pierwszej ciazy tak: popravukesz jeszcze spokojnie z 30 lat wiec czym jest te kilka miesiecy zwolnienia by zadbac o siebie i swok komfort w tym szczegolnym stannie :)

ja planuje od grudnia juz isc na L4 :)
Ja sobie zawsze myslalam że jak będę w ciazy to od razu na l4, bo medalu za chodzenie do pracy nie dają, i tak jak któraś wspomniała - można poczytać, spędzić fajnie czas, a kasa płynie i tak. Ale przed nami najgorsze miesiace ciemności i pluchy🙄 Ja mam taką profesję, gdzie sezon wysoki że tak powiem trwa do końca września, przede mną dobre kilka miesięcy laby, gdzie pracy jest na godzinkę w ciągu dnia:) Ja dla przyjemności się zaloguję i wdzwonię na spotkanie z zespołem zeby poplotkować:)
Ale popieram ideę L4 w 100% jeśli któraś ma wymagająca pracę, w której trzeba siedziec cały dzień, czy pracowac fizycznie, generalnie taką, w której czlowiek się męczy - wtedy od razu wio na zwolnienie! Nikt potem nie będzie pamiętał jeśli się poświęcimy, nikt pewie nawet nie podziękuje;) Jeśli któraś chce poświęcić sobie ten czas, to bierzcie co się nam należy, bez zawahania!
 
reklama
Do góry