reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Ufff w końcu nadrobiłam czytanie waszych komentarzy.

Zazdroszczę Wam tego zwolnienia w Polsce z powodu ciąży. Niestety w Niemczech tego nie ma. A dziś tak fatalnie się czułam że z chęcią poszłabym na takie zwolnienie.

Dziś złapała mnie faza na ogórki kiszone. O matko jakie one były dobre. 😍 a chwilę później zagryzlam grapefruitem i chipsami 🙊 myślę sobie czy to smaki na chłopca czy dziewczynkę. Wiem że to zabobony ale dziś miałam sen że biegał wokół mnie chłopczyk. Może jednak się sprawdzi ten sen hihihi
 
reklama
Ufff w końcu nadrobiłam czytanie waszych komentarzy.

Zazdroszczę Wam tego zwolnienia w Polsce z powodu ciąży. Niestety w Niemczech tego nie ma. A dziś tak fatalnie się czułam że z chęcią poszłabym na takie zwolnienie.

Dziś złapała mnie faza na ogórki kiszone. O matko jakie one były dobre. 😍 a chwilę później zagryzlam grapefruitem i chipsami 🙊 myślę sobie czy to smaki na chłopca czy dziewczynkę. Wiem że to zabobony ale dziś miałam sen że biegał wokół mnie chłopczyk. Może jednak się sprawdzi ten sen hihihi

Ja od 2 tyg jestem na ogórkach :D właściwie to od transferu już hehe
Oj tak ten smak powala ;)

Musze iść po jakieś chrupkie wafle, coś na zagrychę do pochrupania właśnie ;)

witam przy okazji cieplutko ;)

Mogę wiedzieć jak jest w Niemczech? Nie można iść na L4 ?? z ciekawości pytam
 
Ja od 2 tyg jestem na ogórkach :D właściwie to od transferu już hehe
Oj tak ten smak powala ;)

Musze iść po jakieś chrupkie wafle, coś na zagrychę do pochrupania właśnie ;)

witam przy okazji cieplutko ;)

Mogę wiedzieć jak jest w Niemczech? Nie można iść na L4 ?? z ciekawości pytam
w Niemczech jest tylko zakaz pracy dla ciężarnych od pracodawcy jeśli nie ma możliwości dostosowania warunków pracy dla kobiet w ciąży lub zakaz pracy od ginekologa jeśli ciąża jest zagrożona. W innych przypadkach kobiety pracują do momentu kiedy są 6 tygodni przed porodem.
 
w Niemczech jest tylko zakaz pracy dla ciężarnych od pracodawcy jeśli nie ma możliwości dostosowania warunków pracy dla kobiet w ciąży lub zakaz pracy od ginekologa jeśli ciąża jest zagrożona. W innych przypadkach kobiety pracują do momentu kiedy są 6 tygodni przed porodem.
Ja myślę, że w Polsce część kobiet nie mówię, że wszystkie i, że ZAWSZE tak jest, ale nadużywa jednak l4. Nie ma czegoś takiego jak l4 z powodu ciąży. Ja rozumiem rzyganie, złe samopoczucie, zagrożoną ciążę. Jest wiele różnych przypadków. Jednak obserwuje takie podejście roszczeniowe jestem w ciąży to mi się z automatu należy l4 po co mam pracować.
 
Ja myślę, że w Polsce część kobiet nie mówię, że wszystkie i, że ZAWSZE tak jest, ale nadużywa jednak l4. Nie ma czegoś takiego jak l4 z powodu ciąży. Ja rozumiem rzyganie, złe samopoczucie, zagrożoną ciążę. Jest wiele różnych przypadków. Jednak obserwuje takie podejście roszczeniowe jestem w ciąży to mi się z automatu należy l4 po co mam pracować.
I generalnie przestaje być to zabawne jak jesteś na idg ;)
 
reklama
Do góry