reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2024

reklama
EEE tam, jakbym musiała jeździć codziennie do biura to też bym od razu wzięła l4, ale na szczęście pracuję z domu i sama decyduję o godzinach.

Dziś już udało mi się zaliczyć popołudniową drzemkę :D
Gdybym nie pracowała z domu, to na pewno chciałabym iść jak najszybciej na L4.

Dziś na pewno czuje się beznadziejnie, jestem bardzo śpiąca i bez siły i ochoty na nic. Nie wyobrażam sobie iść tak do biura.

Mnie zawsze dziwi argument, że nie chce iśc na L4, bo bym się zanudziła. Jak ktoś tak ma, to szanuje, ale nie rozumiem :D Ja mam jakieś 700 książek na liście do przeczytania, dużo zaległych seriali i filmów, chce poczytać o rozwoju dziecka, ciąży i poroadzie, rozkminić co trzeba dla malucha kupić, ogarnąć sobie zapasy gotowych dań do zamrażalnika, żeby okres połogu na nich przeżyć... no miałaym co robić przez 3 ciąże :D
 
Gdybym nie pracowała z domu, to na pewno chciałabym iść jak najszybciej na L4.

Dziś na pewno czuje się beznadziejnie, jestem bardzo śpiąca i bez siły i ochoty na nic. Nie wyobrażam sobie iść tak do biura.

Mnie zawsze dziwi argument, że nie chce iśc na L4, bo bym się zanudziła. Jak ktoś tak ma, to szanuje, ale nie rozumiem :D Ja mam jakieś 700 książek na liście do przeczytania, dużo zaległych seriali i filmów, chce poczytać o rozwoju dziecka, ciąży i poroadzie, rozkminić co trzeba dla malucha kupić, ogarnąć sobie zapasy gotowych dań do zamrażalnika, żeby okres połogu na nich przeżyć... no miałaym co robić przez 3 ciąże :D
ja też jakby miała 100% zdalnie mogłabym pracować długo 😂 właśnie jakie książki o ciązy?
 
Gdybym nie pracowała z domu, to na pewno chciałabym iść jak najszybciej na L4.

Dziś na pewno czuje się beznadziejnie, jestem bardzo śpiąca i bez siły i ochoty na nic. Nie wyobrażam sobie iść tak do biura.

Mnie zawsze dziwi argument, że nie chce iśc na L4, bo bym się zanudziła. Jak ktoś tak ma, to szanuje, ale nie rozumiem :D Ja mam jakieś 700 książek na liście do przeczytania, dużo zaległych seriali i filmów, chce poczytać o rozwoju dziecka, ciąży i poroadzie, rozkminić co trzeba dla malucha kupić, ogarnąć sobie zapasy gotowych dań do zamrażalnika, żeby okres połogu na nich przeżyć... no miałaym co robić przez 3 ciąże :D
Ja też mam książki i czytam popołudniami i w te 9mc na spokojnie zdążę poczytać. Każdy jest inny i inaczej się czuje. Dla mnie L4 w zaawansowanej i jak już serio nie będzie dyskusji z lekarzem.
 
ja też jakby miała 100% zdalnie mogłabym pracować długo 😂 właśnie jakie książki o ciązy?
Jeszcze nie mam, bo nie znajduje czasu :D
Ja też mam książki i czytam popołudniami i w te 9mc na spokojnie zdążę poczytać. Każdy jest inny i inaczej się czuje. Dla mnie L4 w zaawansowanej i jak już serio nie będzie dyskusji z lekarzem.
Jasne, każdy może mieć inaczej, dlatego pisze, że szanuje, ackzolwiek jest to obce mej duszy ;)
 
reklama
Do góry