reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Przyszłuy wyniki bety i niestety nie jest dobrze :(

sobota: 6180
poniedziałek:7075

Czyli przysrosyt żaden. Dodatkowo progesteron spadł z 20 na 17...

Badania robione w 2 różnych laboratoriach, ale to nie powinno mieć przecież wpływu... Jestem podłamana :(
tak jak mówią dziewczyny później wolniej przyrasta i dodatkowo moja lekarka mówiła żeby w innych lab nie badać
 
reklama
A który to będzie tydz? Liczysz już na 🩷?
dziś jest 5+2, na wizycie 5+4, więc raczej nie ma szans
Plus inne laboratorium; nawet gdy beta mi spadała ginekolog pytał, czy to samo laboratorium, bo maja inne sposoby pomiaru
Koniecznie chce powtórzyć w środę z LuxMedu też, mam nadzieje, że to tego kwestia.
A na która masz ?
na 7:45. Ale zaklepałam sobie dziś telefon z lux medu, żeby poprosić o skierowanie na betę, żeby zrobić przyrost z tego samego laboratorium i zapytać o ten progesteron, czy jak spada, to powinnam coś brać (na pierwszej becie miałam 23, potem 20, a teraz 17...)
 
dziś jest 5+2, na wizycie 5+4, więc raczej nie ma szans

Koniecznie chce powtórzyć w środę z LuxMedu też, mam nadzieje, że to tego kwestia.

na 7:45. Ale zaklepałam sobie dziś telefon z lux medu, żeby poprosić o skierowanie na betę, żeby zrobić przyrost z tego samego laboratorium i zapytać o ten progesteron, czy jak spada, to powinnam coś brać (na pierwszej becie miałam 23, potem 20, a teraz 17...)
on nie spada, on się wydziela skokowo. U mnie było na samym początku prawie 11, potem 16, potem 11, potem 13 i ginekolog powiedział ze nie trzeba dupka
 
on nie spada, on się wydziela skokowo. U mnie było na samym początku prawie 11, potem 16, potem 11, potem 13 i ginekolog powiedział ze nie trzeba dupka
O widzisz, a mojej kuzynce przy 16 dał na podtrzymanie. Była wtedy w 7tyg i mówił, że dla bezpieczeństwa na tym etapie powinno być +/-25. Pytałam, jak właśnie mój chciał żebym zrobiła, czego się mogę spodziewać. Ale jeśli ciąża zdrowa to najważniejsze.
 
O widzisz, a mojej kuzynce przy 16 dał na podtrzymanie. Była wtedy w 7tyg i mówił, że dla bezpieczeństwa na tym etapie powinno być +/-25. Pytałam, jak właśnie mój chciał żebym zrobiła, czego się mogę spodziewać. Ale jeśli ciąża zdrowa to najważniejsze.
Bez jaj, ja miałam 16-19 i dostałam dupka tylko dla swojej spokojnej głowy a nie ze względów medycznych
 
reklama
on nie spada, on się wydziela skokowo. U mnie było na samym początku prawie 11, potem 16, potem 11, potem 13 i ginekolog powiedział ze nie trzeba dupka
Ale u Ciebie skakało w górę i w dół, a u mnie z każdym oznaczeniem w dół i trochę mnie to niepokoi. Chciałabym właśnie dlatego znów oznaczyć, żeby wiedzieć, czy leci w dół czy się ustabilizuje/urośnie.
 
Do góry