reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Dziś się wyspałam porzadnie 😀 ale nadziei trochę mniej 😔 rano jeszcze plamiłam ale tak ciemno brązowo i mało tego jest. Dziś mam nadzieję, że uda mi się wyrwać na HCG. A jak u Was dziewczyny nocka i poranek?
Obudziłam się cała mokra czyli standard i poszłam spać o 21 czyli te standard 😂 a tak to trochę boli brzuch czasami i nic więcej :)
 
reklama
Dzisiaj czeka mnie wizyta i kolejne USG, powinno być serduszko ❤️ (wg moich wyliczeń 7+2), jestem podekscytowana!

Do dziewczyn które planują jeszcze wyjazdy wakacyjne - przygotujcie sobie ciazowa apteczkę;D ja niczego nieświadoma pojechałam z dosc standardowym zestawem i po złapaniu infekcji pecherza w hotelowym basenie miałam przekichane haha:D Okazuje się że furagina dopiero w 2 trymestrze jest dozwolona:) Ja zupełnie nie ogarniam jeszcze ciążowych zakazów, poza oczywistymi, przydałby sie jakoś kompaktowy przewodnik dla poczatkujacych 🙈
Ja też nie ogarniam jeszcze co mogę a co nie mogę. Ale ktoś tu kiedyś pisał że furaginy nie wolno
 
Trzymam kciuki, żeby udało się wyrwać na betę i żeby dało Ci to trochę ukojenia. 🤞

Ja mam wizytę na 25. umówioną. Czy nie mogę się doczekać? Oczywiście, ale nie myślę o niej za dużo i całkiem szybko leci. Pewnie czas zwolni na kilka dni przed.
Zrobię betę ok 17 na 18:30 będzie wynik, zastanawiam się czy nie przyspieszyć wizyty ze względu na te plamienie, jak beta będzie ok to tak zrobię. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Ja 13 siepnia, czyli na 19 mają teoretycznie poród. Ogólnie to chodzę strasznie podkur.... wszystko mnie denerwuje i zaraz bym płakała, chociaż ja z tych placzliwych wogóle nie jestem.
 
Zrobię betę ok 17 na 18:30 będzie wynik, zastanawiam się czy nie przyspieszyć wizyty ze względu na te plamienie, jak beta będzie ok to tak zrobię. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Ja 13 siepnia, czyli na 19 mają teoretycznie poród. Ogólnie to chodzę strasznie podkur.... wszystko mnie denerwuje i zaraz bym płakała, chociaż ja z tych placzliwych wogóle nie jestem.
A to są akurat całkiem dobre objawy 😂
 
Dzisiaj czeka mnie wizyta i kolejne USG, powinno być serduszko ❤️ (wg moich wyliczeń 7+2), jestem podekscytowana!

Do dziewczyn które planują jeszcze wyjazdy wakacyjne - przygotujcie sobie ciazowa apteczkę;D ja niczego nieświadoma pojechałam z dosc standardowym zestawem i po złapaniu infekcji pecherza w hotelowym basenie miałam przekichane haha:D Okazuje się że furagina dopiero w 2 trymestrze jest dozwolona:) Ja zupełnie nie ogarniam jeszcze ciążowych zakazów, poza oczywistymi, przydałby sie jakoś kompaktowy przewodnik dla poczatkujacych 🙈
Trzymam kciuki ✊
 
reklama
Do góry