reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Zrobię betę ok 17 na 18:30 będzie wynik, zastanawiam się czy nie przyspieszyć wizyty ze względu na te plamienie, jak beta będzie ok to tak zrobię. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Ja 13 siepnia, czyli na 19 mają teoretycznie poród. Ogólnie to chodzę strasznie podkur.... wszystko mnie denerwuje i zaraz bym płakała, chociaż ja z tych placzliwych wogóle nie jestem.
Ten sam termon ostatniej miesiączki i potencjalny termin porodu mamy :)

Super, że u Ciebie tak szybko wyniki dają. Trzymam kciuki, żeby beta ładnie urosła.
 
reklama
Kochane wróciłam właśnie od lekarza okazało się, że te upławy to grzybica. Mam globulki na 3 dni. Kamień z serca.
Co najbardziej mnie zaskoczyło lekarz powiedział, że pięknie bije serduszko ❤️
Jestem w szoku, bo to 5+3 dopiero 🥹
 
Ostatnia edycja:
Kochane wróciłam właśnie od lekarza okazało się, że te upławy to grzybica. Mam globulki na 3 dni. Kamień z serca.
Co najbardziej mnie zaskoczyło lekarz powiedział, że pięknie bije serduszko ❤️
Jestem w szoku, bo to 5+3 dopiero 🥹
Cudownie 🤩 gratulacje, nie mogę się doczekać już mojej wizyty i tego serduszka 🥺♥️
 
reklama
Do góry