reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Powtórzę betę w niedzielę, cykle mam 28 dniowe i w 15 DC był ostatni sex. Jestem po przejściach dlatego stres taki duży. A Ty jak się czujesz? Która Twoja ciąża? Dziękuję Ci bardzo za słowa otuchy i spokoju 😘
Dziękuję, że pytasz. No ja należę do bezobjawowców, ale absolutnie mnie to nie stresuje. Żeby nie było też, że mam aż takie luzackie podejście - sikam na patyki dalej raz dziennie. Mi to daje spokój w głowie, a przecież o to chodzi, nie? 😉
Ciąża druga, dziecko też będzie drugie. Nie mam za sobą doświadczenia straty (raczej), bo szczerze powiem, że o becie i możliwości jej badania dla potwierdzenia ciąży dowiedziałam się tu z forum no i w tej ciąży jednak postanowiłam zrobić widząc taką ledwie majaczącą kreskę na teście.
Poprzednia ciąża z kolei, no cóż, dowiedziałam się bardzo późno o niej. Ale wszystko szczęśliwie się potoczyło.
 
reklama
Ja pije jedna kawę dziennie, ale zachciało mi się drugiej 🤭 w poprzedniej ciąży przez większość ciąży złe mi było na sam zapach kawy, wiec teraz korzystam 🤭 były czasy, ze mąż musiał iść do żabki, żeby wypić kawę i do restauracji, żeby coś zjeść, bo wydałam zakaz gotowania, bo na każdy zapach jedzenia były 🤮
Ej tez tak miałam z Oldżim a teraz bym pila dwie 🙈
 
Ile kaw dziennie pijecie?
Tak jak wczoraj pisałam dwie... Połówki 😂
A jak długie masz cykle?

Nie wiem czy to Cię pocieszy, ale ja miałam cykle 28-29 dni. Pierwszą betę zrobiłam w 35 dniu cyklu i była na poziomie 6.9 (!!), po 4 dniach urosła do 104.1. Wychodzę z założenia, że po prostu akurat w tym cyklu owulacja się przesunęła.

Czy jest coś co by Cię uspokoiło? Może powtórka bety i sprawdzenie przyrostu? Wysyłam dużo spokoju dla Ciebie. 🫶
O długości moich cykli ciężko mówić, bo są różne. Ostatnie dwa to 26 dni, wcześniej nawet ponad 30. W ostatnim cyklu niby robiłam testy owulacyjne, ale nie wiem czy 19go kreska jest grubsza, ale rozlana czy dalej to nie było to. Miałam kupić więcej testów, ale miałam wtedy stresujący czas i już nie testy były mi w głowie. Jeśli 19 był pik to owulację może miałam 21 sierpnia. Test wyszedł mi dopiero 2.09, a robiłam codziennie od 6 dni przed okresem. Wtedy poszłam na betę (9,2), 48h później 38,2, kolejne 48h później 138. Przyrosty w normie, choć beta niby niska. Staram się już o tym nie myśleć. Prawdopodobnie w następny czwartek mam wizytę i wtedy będzie 6+1.
 

Załączniki

  • received_1947393988973177.jpeg
    received_1947393988973177.jpeg
    95,7 KB · Wyświetleń: 41
Dziękuję, że pytasz. No ja należę do bezobjawowców, ale absolutnie mnie to nie stresuje. Żeby nie było też, że mam aż takie luzackie podejście - sikam na patyki dalej raz dziennie. Mi to daje spokój w głowie, a przecież o to chodzi, nie? 😉
Ciąża druga, dziecko też będzie drugie. Nie mam za sobą doświadczenia straty (raczej), bo szczerze powiem, że o becie i możliwości jej badania dla potwierdzenia ciąży dowiedziałam się tu z forum no i w tej ciąży jednak postanowiłam zrobić widząc taką ledwie majaczącą kreskę na teście.
Poprzednia ciąża z kolei, no cóż, dowiedziałam się bardzo późno o niej. Ale wszystko szczęśliwie się potoczyło.
Dokładnie, trzeba dbać o swój spokój 😃 tym bardziej w takim czasie, więc raczej nie wytrzymam z betą do niedzieli 😉 u mnie też mam nadzieję, że będzie drugie dziecko. Duża różnica wieku będzie u Ciebie? U mnie 10 lat 😏
 
Dokładnie, trzeba dbać o swój spokój 😃 tym bardziej w takim czasie, więc raczej nie wytrzymam z betą do niedzieli 😉 u mnie też mam nadzieję, że będzie drugie dziecko. Duża różnica wieku będzie u Ciebie? U mnie 10 lat 😏
Jeśli wcześniejsza beta ma szansę Cię uspokoić - go for it! To jest coś na co masz wpływ.

Wow, 10 lat! Mój Mąż ma młodszą siostrę mniej więcej o tyle. Całkiem fajna sprawa. 🫶 A ile Ty masz lat, jeśli mogę spytać?

Ja mam 32, a dzieciaki będą z różnicą nieco ponad 2 lata.
 
Jeśli wcześniejsza beta ma szansę Cię uspokoić - go for it! To jest coś na co masz wpływ.

Wow, 10 lat! Mój Mąż ma młodszą siostrę mniej więcej o tyle. Całkiem fajna sprawa. 🫶 A ile Ty masz lat, jeśli mogę spytać?

Ja mam 32, a dzieciaki będą z różnicą nieco ponad 2 lata.
U nas jest brat, dwa lata przerwy - brat, dwa lata przerwy - ja i siedem lat przerwy mój najmłodszy brat 😂 nie wiem jak mama to ogarnęła ale Michał się urodził jak miała 24
 
Jeśli wcześniejsza beta ma szansę Cię uspokoić - go for it! To jest coś na co masz wpływ.

Wow, 10 lat! Mój Mąż ma młodszą siostrę mniej więcej o tyle. Całkiem fajna sprawa. 🫶 A ile Ty masz lat, jeśli mogę spytać?

Ja mam 32, a dzieciaki będą z różnicą nieco ponad 2 lata.
Ja mam 38 lat, czyli już ostatni dzwonek. Wolałabym aby różnica była mniejsza, ale cóż tak się ułożyło. Oby teraz się udało.
Mąż dogaduje się z siostrą? Czy bardziej traktuje jako pierworodne? 😉
 
reklama
Do góry