reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Ja wczoraj piekłam i wypiłam mała druga. Ale pierwsza jest o 5 to do wieczora czasami ciężko wytrzymać bez. Muszę kupić zbożowa bo mi się skończyła 😅
Właśnie zastanawiałam się nad tą zbożowa ale nigdy jej nie kupowałam 🙂 piłaś może wcześniej? Zastąpi chociaż trochę normalną kawy? 😅
 
Ja zrobiłam test jak mąż był na siłownii a powiedziałam mu dopiero następnego dnia wieczorem jak już miałam wyniki pierwszej bety 😅
Ja wolałam nie robić powtórki z biochemu i pierwszej ciąży, kiedy mąż się dowiadywał na dyżurach. Ale tym razem spojrzał na test i powiedział, ze jakby to był test na COVID to by uznał, ze „pacjent nie miał COVIDa” A test był pozytywny 😂
 
reklama
Do góry