reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2024

reklama
byłaś już na pierwszej wizycie? nie wiem czy nie zrobić tego przed wizytą
Nie, jutro idę. Chciałam mieć TSH zrobione na wizytę, jakby się okazało, że wszystko ok na usg, bo może będę znowu musiała brać Euthyrox. Resztę przy okazji zrobiłam, skoro byłam już w UCK ;)
Chciałam się napić kawy w pracy bo śpię na stojąco a tak mnie zmuliła i jest niedobra że nie mogę uwierzyć. Ja co kiedyś kochała pić kawę 😆🫣
Ja się cieszyłam, że w tej ciąży mnie nie odrzuciło od kawy, ale jednak sypanej już nie mogę przełknąć 🥺 Jeszcze z mlekiem owsianym jako tako wchodzi, zależy od dnia 🥴
Ja dziś mam wizytę o 17.20. Okaże się, czy ktoś tam mieszka czy pusto w pęcherzyku jak tydzień temu...
To tez trzymam kciuki! Dzisiaj dużo wizyt, oby tylko same dobre wieści dla wszystkich ☺️
Pęcherzyk w macicy z dała od blizny. Uznał ze nie ma konieczności dupka.
No i super! 🤗
 
Nie, jutro idę. Chciałam mieć TSH zrobione na wizytę, jakby się okazało, że wszystko ok na usg, bo może będę znowu musiała brać Euthyrox. Resztę przy okazji zrobiłam, skoro byłam już w UCK ;)

Ja się cieszyłam, że w tej ciąży mnie nie odrzuciło od kawy, ale jednak sypanej już nie mogę przełknąć 🥺 Jeszcze z mlekiem owsianym jako tako wchodzi, zależy od dnia 🥴
Ja pewnie zrobię po pierwszej wizycie jak się wszystko potwierdzi.

Może spróbuje z innym mlekiem coś w tym jest 😁
 
reklama
Do góry