reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Dzięki dziewczyny już jestem spokojniejsza. Nie będę już jadła dzisiaj a od jutra będę zapisywać na kartce jak moja babcia czy jadłam czy nie.
Z jednej strony cieszę się że nie jestem sama z takim zapominalstwem 😃 a z drugiej to cyrki co ta ciaza robi z głową 🤦‍♀️😃
 
reklama
Dzięki dziewczyny już jestem spokojniejsza. Nie będę już jadła dzisiaj a od jutra będę zapisywać na kartce jak moja babcia czy jadłam czy nie.
Z jednej strony cieszę się że nie jestem sama z takim zapominalstwem 😃 a z drugiej to cyrki co ta ciaza robi z głową 🤦‍♀️😃

Kup sobie takie pudełeczko na leki z przegródkami 🤭
 
Dzięki dziewczyny już jestem spokojniejsza. Nie będę już jadła dzisiaj a od jutra będę zapisywać na kartce jak moja babcia czy jadłam czy nie.
Z jednej strony cieszę się że nie jestem sama z takim zapominalstwem 😃 a z drugiej to cyrki co ta ciaza robi z głową 🤦‍♀️😃

To sie nazywa ciazowy KALAFIOR 😂
 
Dziewczyny pomóżcie. Mam brać duphaston 3x1 rano zjadłam , teraz się zdrzemnęłam i wzięłam tabletkę zawsze drugą jem koło 15 i teraz nie wiem czy ja zjadłam ta tabletkę przed zaśnięciem czy nie. Jeśli tak tzn ze zjadłam i o 15 i o 17 🤦‍♀️ i następna szykuje się na noc. Nie wiem co mam robić nie pamiętam za nic w świecie czy jadłam o 15 czy nie .... wydaje mi się że nie bede jadła już na noc w razie czego żeby nie przedawkować. A jutro muszę zapisywać czy jadłam czy nie.
Co o tym myślicie? Czy zjeść jeszcze na noc , ale jak to będzie już 4 dzisiaj i coś się stanie z dzieckiem bo przedawkuje. Matko nie wiem co się dzisiaj ze mną dzieje 😔😔😔😔
Wydaje mi się że jak weźmiesz jeszcze na noc to nic się nie stanie. Ja brałam trzy rodzaje progesteronu w dużych dawkach i nic mi nie było (3x2 luteina 3x1 progesteron besins i cyclogest)
 
Wlansie dziewczyny, co do adapterów to chciałam wam jeszcze coś napisać. Bo one są naprawdę bardzo przydatne, i załatwicie sobie jakiś. Jak byłam z synkiem w 4/5mc to mieliśmy z mężem mały wypadek, jakaś babka wyjechała nam na skrzyżowaniu pomimo czerwonych świateł. Trochę nas wywaliło z drogi i z mojej strony był słup. Ale miałam pasy i wlansie adapter i dzięki temu ze miałam pasy, to przytrzymały mnie i nie uderzyłam cała siła w drzwi samochodu a dzięki temu ze miałam adapter to pas nie wbił mi się w brzuch… a najgłupsze jest to, ze akurat jechaliśmy na wizytę do ginekologa…
Także pasy to podstawa!
A od którego miesiąca używa się adaptera? Bardzo dużo jeżdżę samochodem i pomyślałam, że kupię, ale to chyba dopiero przy dużym brzuchu?
 
Dzięki dziewczyny już jestem spokojniejsza. Nie będę już jadła dzisiaj a od jutra będę zapisywać na kartce jak moja babcia czy jadłam czy nie.
Z jednej strony cieszę się że nie jestem sama z takim zapominalstwem 😃 a z drugiej to cyrki co ta ciaza robi z głową 🤦‍♀️😃
daj spokoj, nie jestes sama… ja tydzien temu we wtorek mialam wizyte u ginekologa, caaaaaly czas myslalam ze mam w srode. Dwa tygodnie wczesniej zamienilam sie z kolega z pracy ze on przyjdzie wczesniej i ja wyjde wczesniej na ta wizyte… przyszlo potwierdzenie sms ktore PRZECZYTALAM, pozniej 48h przed wizyta znow sms ktory PRZECZYTALAM. Rano o 5:30, spacerujac z moimi psami przed praca zagladnelam w sms czy napewno mam wizyte o 10:30 w srode… patrze tak i mysle „tyyyy ale 27 jest dzis a nie jutro” 😳😳😳 musialam na szybko zalatwiac zmiane za mnie 😂 tzn i tak bym mogla wyjsc ale serce mi nie pozwala zostawic personelu na lodzie z -1 osoba
 
reklama
Pomożecie mi wybrać termin USG „genetycznego”?
OM 14.08, ovu raczej w połowie cyklu
EDD 21.05

Kiedy najlepszy czas na to USG? Przysługuje mi też Pappa z racji wieku, ale wolę któryś NIPT - na kiedy ten najlepiej?
 
Do góry