reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ja z Czerwcówkami 2016 również mam kontakt, nawet z jedną mamusia udało mi się spotkać więc jest to fajna znajomość ☺️

Mam☺️ lekarz założył mi na pierwszej wizycie w siódmym tygodniu☺️

Widzę że nie tylko ja uwielbiam świąteczny klimat 😉 nie mogę się już doczekać, choinki, lampek no i oczywiście smaczków które tylko w okresie świątecznym smakują wyjątkowo,tj.pierniki, mandarynki itd. 🥰
Rozmarzylam się ☺️

Cudownie 🤗 ja dopiero jak dobrze pójdzie kolejne święta spędzę w nowym domu, już się nie mogę doczekać ☺️
ja z koleżanka z lutowek 2020 mam kontakt codziennie na mess, nawet udało nam się wspólnie z dzieciakami spędzić tydzień nad morzem, a na codzień dzieli nas wiele km 😥
 
reklama
No dobra to jak większość jest za tym, żeby tworzyć wątek prywatny to odpowiadajcie na ten mój wpis i każda która chce być w wątku prywatnym niech się wpisuje :) ja będę potem edytowała ten wpis i dodawała każdą po kolei i pełną listę wyślemy do @aniaslu :)

1. @Agnes4312 - MODERATOR
2. @Ellie2021
3. @Bibi89
4. @KarolinaDD
5. @Silvana
6. @VikiO
7. @anita.91
8. @netka_lp
9. @Roxana1889
10. @Oleś
11. @Kwiatuszek34
12. @Agula_
13. @Zielona2426
14. @magdalena.
15. @gooskaw
16. @oligator
17. @Lenka666666
18. @Paxa
19. @Ewq9
20. @CzekajacNaCud
21. @Corabia
22. @Olunia145
23. @Dzoana88
24. @Migotka28
25. @Pola0702
26. @Evelina@ - MODERATOR
27. @Bonnie9
28. @Figazmakiem
29. @Kuksonia
30. @Marcela24
31. @Sikorka91
32. @Dolvit
33. @Harinka
34. @Paulina12
35. @MonikaAlex
36. @Charlotte21
37. @Munro
38. @Kasia1994
39. @Emmka87
40. @Szczęśliwa_mama_
41. @deedee92
42. @Lily of the Valley ©
43. @Katarynka1990
Ja poproszę o dołączenie do wątku prywatnego 😊
 
Mi KTG układali z 3 minuty żeby było słychać 🙈🙈🙈
O to ja nie pamiętam czy też był problem,
wiem że te poranne w szpitalu były denerwujące
Dla mnie jakoś to badanie nie ma większego sensu 🤷
USG to co innego

Z resztą w zdrowej ciąży nawet nie ma teraz przymusu jeździć na ktg pod koniec, kiedyś było inaczej i pod koniec trzeba było bookowac sobie godzinna wizytę w szpitalu
 
Kurcze teraz sobie uświadomiłam że trzeba sobie zabukowac wizytę na 12 tydzień bo z terminami u speców ciężko
A ja nawet nie mam jeszcze zwykłej wizyty za sobą 😅
 
O to ja nie pamiętam czy też był problem,
wiem że te poranne w szpitalu były denerwujące
Dla mnie jakoś to badanie nie ma większego sensu 🤷
USG to co innego

Z resztą w zdrowej ciąży nawet nie ma teraz przymusu jeździć na ktg pod koniec, kiedyś było inaczej i pod koniec trzeba było bookowac sobie godzinna wizytę w szpitalu
Ja miałam raz kiedy trafiłam po utracie przytomności i drugi przed samym cc :)
na takie dodatkowe także nie chodziłam, wole prywatne usg.
 
Kurcze teraz sobie uświadomiłam że trzeba sobie zabukowac wizytę na 12 tydzień bo z terminami u speców ciężko
A ja nawet nie mam jeszcze zwykłej wizyty za sobą 😅
Jak dzwoniłam w tamtym tygodniu żeby się umówić na prenatalne (z wyprzedzeniem ok 3.5 tyg.) to położna mi tylko powiedziala, że nie ma opcji nawet na tydzień później,bo wszystkie terminy zarezerwowane... udało się ostatecznie gdzie indziej. Mam wrażenie, że niektóre ciężarne umawiają się na prenatalne wraz z pozytywnym testem ciążowym..
 
reklama
Do góry