reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Zastanawiam się czy te wirusy są niebezpieczne w ciąży? 🤔 Mówił coś lekarz?
Jestem na świeżo po konsultacji. Lekarz powiedział, że żaden wirus nie jest przyjazny normalnie a co dopiero podczas ciąży. Mnie niestety pseudo bostonka nie ominęła (głównie wys.temp. zbijana paracetamolem). Powiedział, że miejmy nadzieję, że nic się przez nie nie stało. Tak naprawdę nie mam już wpływu na to co się podziało, pozostaje tylko wiara, że będzie ok.

A po wizycie ogolnie to Dzidziuś ma juz 2.7cm, widać już rączki, nóżki, prawie zgodnie z OM. Pierwszy raz widziałam, jak takie bobo w srodku fika, niesamowite 🥰
 
Też będę u lekarza za tydzień to zapytam. Jestem w kropce. Chciałam jeszcze popracować. To nasze pierwsze doświadczenia z chorobami dziecięcymi i sama nie wiem czego się spodziewać i jakie są zagrożenia. Córka już była zaszczepiona mmr i na ospę + wszystkie poprzednie szczepienia. Proszę daj znać co doradził Twój lekarz. Ja mam wizytę dopiero 29.09
@Harinka daję znać zgodnie z obietnicą: ginekolog zasugerował zostawienie dziecka w domu. Obawia się, że może mi jeszcze sporo rzeczy przynieść z przedszkola, bo za dużo tych wirusów przejmuję. Plus zasugerował szczepienie dziecka na ospę. Cieszę się, że wizyta była razem z mężem to sam usłyszał, że te wirusy to nie przelewki i od razu w aucie zasugerował pomoc teściowej.
Daj znać jak po Twojej wizycie ☺️
 
Niestety nie. Ja ciąża prowadzę w medicover i badania prenatalne mam u nich jeśli złapie termin albo w placówce współpracującej. W poprzedniej ciąży robiłam na promienistej ale nie polecam. Pani doktor doszukała się jakieś wady serca, której nie było i tylko nam stracha napędziła.

Ja też miałam nadciśnienie ciążowe w trzecim
trymestrze. Brałam dopegyt i porod wywoływany w 39t.
Mówisz, że jeśli raz się miało to kolejna ciąża rownież może być z nadciśnieniem?
ja mialam cc 37+2 głównie ze względu na małopłytkowość bo z ciśnieniem tyle o ile próbowali sobie radzić lekami tak płytki leciały w dół. Mam mierzyć 4 razy dziennie ciśnienie bo właśnie mowil mi że niestety w kolejnych ciążach zazwyczaj wcześniej się zaczyna
 
Jestem na świeżo po konsultacji. Lekarz powiedział, że żaden wirus nie jest przyjazny normalnie a co dopiero podczas ciąży. Mnie niestety pseudo bostonka nie ominęła (głównie wys.temp. zbijana paracetamolem). Powiedział, że miejmy nadzieję, że nic się przez nie nie stało. Tak naprawdę nie mam już wpływu na to co się podziało, pozostaje tylko wiara, że będzie ok.

A po wizycie ogolnie to Dzidziuś ma juz 2.7cm, widać już rączki, nóżki, prawie zgodnie z OM. Pierwszy raz widziałam, jak takie bobo w srodku fika, niesamowite 🥰
kolezanka przechodziła bostonke jakos w 7 -8 tc , corka ma tydzien i ma się dobrze. Lekarz mowil ze bardziej niebezpieczna przy bostonce jest wysoka temp
 
reklama
Do góry