reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Kochana bije się z myślami czy coś pisać.. zupełnie nie rozumiem podejscia po co robić badania.. żeby się przygotować a nie stresować całą ciążę albo łudzić...
Trzymam mocno za was kciuki.
Pappa nie jest testem diagnostycznym. To nie jest diagnoza. Z resztą nifty też nie jest testem diagnostycznym tak dla jasności
Żałuję, że zrobiłam to badanie. Przez kolejne pół roku miałabym jeszcze spokojna głowę, a tak zaczynam się zastanawiać po co mi to było przy 2 zdrowych, odchowanych dzieci.
 
reklama
Sęk w tym, ze nie wiem co myślę. Wyje od wyjscia z gabinetu i mam gonitwę myśli... Nie chcę mi się nawet o tym myslec. Po co robic te badania i tak nic to nie zmieni...
Trzymaj się. ❤ Ja przeszperałem forum bodajże na kafeteri,tam jest wątek przeznosci. I wiele bardzo pozytywnych historii.
 
Do tego wszystkiego lekarz powiedział, że trzeba będzie zrobić echo serca płodu. Patrzę teraz na wydruk testu Pappa i nie wiem czy dobrze to rozumiem,ale parametry na tych odcinkach po prawiek stronie obok parametru dla bicia serca i przepływ żylnego są za wysokie? Dopiero teraz to zauważyłam wiec nie zapytałam lekarza.
IMG_20211109_103422.jpg
 
Do tego wszystkiego lekarz powiedział, że trzeba będzie zrobić echo serca płodu. Patrzę teraz na wydruk testu Pappa i nie wiem czy dobrze to rozumiem,ale parametry na tych odcinkach po prawiek stronie obok parametru dla bicia serca i przepływ żylnego są za wysokie? Dopiero teraz to zauważyłam wiec nie zapytałam lekarza. Zobacz załącznik 1334904
U mojej córki były takie same,a teraz że niskie. To tylko widełki.
 
Do tego wszystkiego lekarz powiedział, że trzeba będzie zrobić echo serca płodu. Patrzę teraz na wydruk testu Pappa i nie wiem czy dobrze to rozumiem,ale parametry na tych odcinkach po prawiek stronie obok parametru dla bicia serca i przepływ żylnego są za wysokie? Dopiero teraz to zauważyłam wiec nie zapytałam lekarza. Zobacz załącznik 1334904
To są minimalne odchylenia od normy 🙂
 
Kochana bije się z myślami czy coś pisać.. zupełnie nie rozumiem podejscia po co robić badania.. żeby się przygotować a nie stresować całą ciążę albo łudzić...
Trzymam mocno za was kciuki.
Pappa nie jest testem diagnostycznym. To nie jest diagnoza. Z resztą nifty też nie jest testem diagnostycznym tak dla jasności
Myślę że autorce chodziło o to,że po co robić dalsze badania skoro nic to nie zmieni. Bo nawet ewentualna terminacja ciąży w naszym kraju jest nielegalna . Może nie każdy jest tak silny psychiczny żeby sobie z tym wszystkim poradzić.
 
Żałuję, że zrobiłam to badanie. Przez kolejne pół roku miałabym jeszcze spokojna głowę, a tak zaczynam się zastanawiać po co mi to było przy 2 zdrowych, odchowanych dzieci.
Jeszcze nic nie wiadomo kochana ♥️ przy takiej małej przezierności ? Wiem, że bijesz się z milionami myśli ...ale pół roku chcesz się denerwować ? A wszystko okaze się ok ? Przemyśl to 🤗🤗 to twoja decyzja i tylko ty wiesz jak dla ciebie będzie najlepiej ♥️ czy robić dodatkowe badania czy nie. My będziemy cię wspierać i nie będziemy naciskać cię na zmianę zdania jak już coś postanowisz .. bynajmniej ja obiecuję, bo nie znoszę jak ktoś mi gada jak jestem pewna że chce tak i koniec.
Moja przyjaciółka też miała sytuację niedawno ze złym testem pappa, ale oprócz złego pappa to przezierność ponad 3 i źle USG!! U ciebie przezierność ok USG ok i tylko test pappa, który jest statystyką.
 
reklama
Do góry