reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2022

Czesc dziewczyny! Moge juz chyba oficjalnie oglosic, ze najgorsze dolegliwosci juz za mna :o
Straszne migreny, mdlosci, burza hormonow i brak sily na cokolwiek naprawde daly mi popalic.
W tym momencie ciezko mi uwierzyc, ze w pologu moze byc gorzej ?
Jestem ciekawa jak to bedzie wygladac jezeli teraz hormony robily taki rozp****** to co dopiero potem ?!
A moze wlasnie nie bedzie tak zle ?!
Nie musi być tak samo w połogu. Wręcz przeciwnie możesz mieć mega moc i energię która na początku warto trochę przyhamować 😊 ja w połogu mogłam góry przenosić 😅
 
reklama
Dziewczyny mam wyniki nifty!!!!
Zdrowa córeczka [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Od godziny płacze ze szczęścia [emoji38][emoji38][emoji38]
Intuicja znowu mnie nie zawiodła [emoji12]
Best day ever [emoji16][emoji85]
Ale cudowna wiadomość!!! ❤️ Gratulacje!
 
Ostatnia edycja:
O
Dziewczyny mam wyniki nifty!!!!
Zdrowa córeczka [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Od godziny płacze ze szczęścia [emoji38][emoji38][emoji38]
Intuicja znowu mnie nie zawiodła [emoji12]
Best day ever [emoji16][emoji85]
Ale super wieści! Bardzo się cieszę. Malo na razie u nas dziewczynek na grupie.🙃
Ja siedzę cicho w krzakach i czekam na te prenatalne jak na zbawienie 😒
 
Gratulacje :) każda dziewczyna na naszym forum jest na wagę złota 😁 chociaż może u mnie się jeszcze okaże że Staszek jest dziewczynką. Mąż może tego nie przeżyć 😂 w weekend już kupował prawie lego city i jakieś mini zestawy zabawkowe udające skrzynkę narzędziowa 🙈dom wariatów
 
Gratulacje :) każda dziewczyna na naszym forum jest na wagę złota [emoji16] chociaż może u mnie się jeszcze okaże że Staszek jest dziewczynką. Mąż może tego nie przeżyć [emoji23] w weekend już kupował prawie lego city i jakieś mini zestawy zabawkowe udające skrzynkę narzędziowa [emoji85]dom wariatów
[emoji23][emoji23][emoji23]
Ja stawiam że po połówkowych trochę chłopców przemieni się w dziewczyny [emoji12]

Jutro mam prenatalne. Ciekawe co Pan doktor mi wywróży [emoji12] nie przyznam się że wiem [emoji28]
 
Odebrałam moje wyniki i mega się zmartwiłam, bo TSH mam 0,04, a norma dla I trymestru zaczyna się od 0,1 :( Jeszcze 2 tygodnie temu miałam 0,96 i nie spadało mi tak szybko. Obstawiałam, że dojdę do 0,5 może :( Oszaleję chyba do tych prenatalnych. Od jutra sama sobie zmniejszę dawkę hormonu na kilka dni do konsultacji :(
 
Odebrałam moje wyniki i mega się zmartwiłam, bo TSH mam 0,04, a norma dla I trymestru zaczyna się od 0,1 :( Jeszcze 2 tygodnie temu miałam 0,96 i nie spadało mi tak szybko. Obstawiałam, że dojdę do 0,5 może :( Oszaleję chyba do tych prenatalnych. Od jutra sama sobie zmniejszę dawkę hormonu na kilka dni do konsultacji :(
Poziom tsh i jego wahania to dla mnie zawsze zagadka. Ale może tak spadło, bo u dziecka zaczęła już pracować tarczyca i mniej potrzebuje brać od Ciebie? Na spokojnie, bądź dobrej myśli ✊✊
 
Już się uspokoiłam trochę i na 18:15 wykupiłam sobie konsultację z ginekologiem endokrynologiem :) Beta HCG obniża dodatkowo TSH i najniższe przypada właśnie między 10 a 12 tygodniem :) Ja jestem dziś 12+0. Przeczytałam sobie artykuł na stronie Mamyginekolog (ta kobieta powinna jakiś order za te artykuły dostać) https://mamaginekolog.pl/choroby-tarczycy-w-ciazy/ + odpowiedź ginekologa położnika z warszawskiego szpitala (a odpisywał dziewczynie, która miała 0,0019, że to jest pseudo nadczynność i nie zaszkodzi dziecku w żadnym stopniu :) Ja mam ft3 i ft4 w normie i to ft4 wcale nie jakieś wysokie :) Czyli wygląda na to, że mój wynik mieści się jednak w widełkach dla polskiej populacji i nawet jest korzystny (bo w dolnej granicy normy). Myślałam, że tylko górna granica jest inna w ciąży, a dolna to dalej około 0,3 więc spanikowałam trochę jak to zobaczyłam. Mam nadzieję, że ten ginekolog położnik mi to wszystko potwierdzi i będę już spokojniejsza czekać na środę :)
 
reklama
[emoji23][emoji23][emoji23]
Ja stawiam że po połówkowych trochę chłopców przemieni się w dziewczyny [emoji12]

Jutro mam prenatalne. Ciekawe co Pan doktor mi wywróży [emoji12] nie przyznam się że wiem [emoji28]
Ja zawsze myślałam, że to bardziej w drugą stronę ;)
No i gratulacje!!! Zazdroszczę spokoju. Ile czekałaś na wyniki ?
 
Do góry