reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Cześć kobietki 😘
Normalnie mam już dość swoich dolegliwości, ciągle zbiera mi się ślina co z tym idzie pluje jak jakaś wieśniara 😞 w domu w aucie w sklepie mam przy sobie husteczki do tego mam wrażenie że stoi mi coś cały czas w gardle i nie może mi się normalnie odbić 😔 dręczą mnie zapachy i wymioty ehh kiedy to w końcu przejdzie.
Dzisiaj u mnie 10tydz5dzien.
Jak Wy się czujecie i ewentualnie jak siebie z tym radzicie?
Współczuję, bo mialam tak w ciąży z córką aż do 20 tc. Na nic nie mogłam spojrzec, nawet woda mi nie smakowała..I potrafiłam nią zwymiotować. Mi nic nie pomagało, wymiotowalam wszystkim. Teraz w ciąży z synkiem jest zupełnie odwrotnie. W takiej ciąży mogłabym być 🙂. Musisz to przeczekać, przejdzie 😙
 
reklama
Hm zważyłam się dziś ponownie i nie wiem, czy moja waga nie zawodzi, ale wyglada na to, ze schudłam kilogram w ciągu ostatnich 3-4 dni „bez powodu”… Mam mdłości, ale jem posiłki, a do tego sporo kalorycznych rzeczy jak naleśniki, gofry czy ciastka. Trochę mnie to zmartwiło, nie powinnam mieć deficytu kalorycznego… Któraś z Was ma podobnie?
 
Może jeszcze mam czas na tycie… To strasznie dziwne, bo ja tyłam od czegokolwiek i nigdy nie leciało w dół, NIGDY. W poprzedniej ciazy do 13 tyg przytyłam 3.5kg, a teraz 1.5 na minusie. Ah widzę, ze mam tez trochę ketonów w moczu. Chyba muszę wziąć się za białko w diecie.
 
Może jeszcze mam czas na tycie… To strasznie dziwne, bo ja tyłam od czegokolwiek i nigdy nie leciało w dół, NIGDY. W poprzedniej ciazy do 13 tyg przytyłam 3.5kg, a teraz 1.5 na minusie. Ah widzę, ze mam tez trochę ketonów w moczu. Chyba muszę wziąć się za białko w diecie.
A Ty kontrolujesz cukry? Bo pisałaś chyba, że u Was tego nie sprawdzają?
 
Hej hej :) Dziś piątek, a ja już się stresuję usg prenatalnym w środę🤨 Dziś 11+4 u mnie, humor średni, dalej czuję dużą niepewność i stres, a to co się dzieje obecnie w Polsce totalnie mnie przytłacza i przeraża🤨

Mi na mdłości pomaga jedna jedyna rzecz - zjedzenie całej cytryny pokrojonej w plastry :) Mdłości mi wtedy odpuszczają aż na godzinę. Ostatnio to odkryłam i biedne moje zęby😅
 
Nie kontroluje, bo nawet nie mam jak :D Krzywa dopiero w 24-28 tyg. Może poproszę na kolejnej wizycie o jakiś pomiar z palca na czczo. Chociaż nie, mam ją w połowie dnia, to tez nie da rady.
Kurde, niesamowite. A nie możesz sobie po prostu zamówić glukometru? A cukier z krwi Ci sprawdzają? Czy też nie?
 
reklama
Hm zważyłam się dziś ponownie i nie wiem, czy moja waga nie zawodzi, ale wyglada na to, ze schudłam kilogram w ciągu ostatnich 3-4 dni „bez powodu”… Mam mdłości, ale jem posiłki, a do tego sporo kalorycznych rzeczy jak naleśniki, gofry czy ciastka. Trochę mnie to zmartwiło, nie powinnam mieć deficytu kalorycznego… Któraś z Was ma podobnie?
Nie wiem jak miałaś z wagą przed ciaza, ja ogólnie jestem szczupła i zawsze miałam problem żeby przytyć i mega bałam się tego,że w ciąży schudne. Póki co mam na minusie 1kg-moja lekarka powiedziała ,że nie zdziwi się jak za miesiac na wizycie znów spadnę z wagi i mam się nie martwic.
 
Do góry