reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dzisiaj 11+6. A we wtorek 9.11 mam prenatalne. Ciekawe czy zdążę z wynikami nifty [emoji28]

My dla chłopca mamy od poprzedniej ciąży gdzie miał być syn imię Leon.

U nas gorzej z dziewczynka bo już jedno nadaliśmy [emoji28] ja jestem za Zosią albo Blanką ale wiem że mój narzeczony się tylko na Zosię zgodzi [emoji13] ostatnio mi się Nel spodobało ale raczej nie mam szans na przekonanie
Zosia to niezły łobuziak 😀
 
reklama
Ja osobiście myślałam o dwóch : Szymon i Leon 😁 ale mężowi tak średnio pasują hehe on uwzial się na Rysiek i zdzisiek 🤣🤣🤣🤣🤣
Hehe te same u nas po dyskusji rodzinnej .. dziewczyny chcą Szymona mi się podoba Leon i Adrian 😊 mąż póki co jeszcze wstrzymuje się od głosu 🤣
Co do dziewczynki to mam full imion 😊Pola Iga Marika Nina Nadia Blanka Zosia
Dużo imion kojarzy mi się z dziećmi z przedszkola 😎😋
A i jeszcze Nataniel ♥️
 
U nas od kilku lat wybrane imiona Aleksander i Maria. Marysie juz mamy😃 takze jeśli teraz będzie chłopiec to na pewno Aleks a dziewczynka to Aleksandra, Celinka, Helena Marcelina
 
Hej dziewczyny ☺️ Jakiś czas temu już odzywałam się w wątku, ale musiałam na chwilę się wyłączyć, bo za dużo zaczęłam się martwić czytając forum, dzisiaj już 10+3, samopoczucie kiepskie, zero apetytu do jedzenia, często mi niedobrze 🤢 Też macie taki spadek energii? Ciężko mi się za cokolwiek zabrać 🙈 Z dzidziusiem na razie wszystko w porządku, wszystkie badania póki co też wyszły dobrze, na ostatniej wizycie miał 2 centymetry, kolejna 10 listopada, a 24 listopada prenatalne, lekarz zalecił zapisać się najlepiej między 22-26 listopada, w dniu badania będę 13+2 🧐

U nas będzie to pierwszy dzidziuś, dla chłopca podoba nam się Leoś lub Jaś, a dla dziewczynki Lenka lub Laura 😊
 
reklama
Ja dzisiaj mega spadek formy, wczoraj zaczęło boleć mnie gardło i mega ból glowy-dzisiaj nie funkcjonuje ;/ dopiero teraz jem drugie śniadanie🤦 do tego rano mnie zemdlilo (a przeciez mdłości minęły mi prawie 3 tyg temu??!!🤣) Także dzień deprecha!

Jeżeli chodzi o imiona,to dla dziewczynek miałam kilka,a chłopaków...dosłownie jedno-rozmawialismy o nim jeszcze zanim byłam w ciąży,a że partnerowi już żadne inne się nie podoba ,to chyba tak zostanie🤷😁 jeżeli oczywiście nasz chłopak nie zamieni się jeszcze w dziewczynkę
 
Do góry