reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hej! Ja po prenatalnych. U nas jest tak że robią USG i pobierają krew, a opinia łączna przychodzi poczta do dwóch tygodni.
Z USG lekarz powiedział że wygląda wszystko ok, guzka na pępowinie nie widać, przepływy prawidłowe, dokładne dane zobaczę jak przyjdą pocztą.
No i powiedział że chyba będzie dziewczynka 🙈😁
Fajnie bo w domu synek 🙂 mąż był ze mną to łzy w oczach miał 🙈
Ciekawe czy tak zostanie
 
Gratulacje Dziewczyny udanych prenatalnych :D KTo jeszcze czeka na prenatalne?

Ja po wczorajszym USG trochę spokojniejsza jestem, czekam teraz na Nifty jak na szpilkach i z utęsknieniem na odpuszczenie mi w sprawie mdłości. Dziś miałam taką godzinę, że leżałam zwinięta w kłębek i czekałam czy będę wymiotować czy nie. Teraz takie 7/10 to do wytrzymania :)
 
reklama
Gratulacje Dziewczyny udanych prenatalnych :D KTo jeszcze czeka na prenatalne?

Ja po wczorajszym USG trochę spokojniejsza jestem, czekam teraz na Nifty jak na szpilkach i z utęsknieniem na odpuszczenie mi w sprawie mdłości. Dziś miałam taką godzinę, że leżałam zwinięta w kłębek i czekałam czy będę wymiotować czy nie. Teraz takie 7/10 to do wytrzymania :)
Ja 18.15 wizytę u prowadzącego.
 
Do góry