reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Łojej @outofthebox masakra, ja już czekam z nadzieją, że za chwilę będzie lepiej. Każdy dzień to męka. Wczoraj miałam takie odruchy wymiotne, że aż popuściłam :D Ale przynajmniej humor mam jakiś ciut lepszy. Cieszę się drobiazgami jak świeżo uprany ulubiony dres😅
Współczuję bardzo Wam wszystkim co macie takie mdłości.
 
reklama
No dobra emocje opadły 😀 Po raz kolejny się okazało, ze niepotrzebnie sie stresowałam 🙈 Zdrowy maluch ❤️ Na 66% mogę zacząć kupować sukienki 😂😂 wiadomo, że to sie może zmienić, ale trzymam sie tej wersji 😃 I utwierdziłam sie w przekonaniu ze dobrze wybrałam lekarza prowadzącego ☺️ Ale to jest uczucie…taki kamień z serca i wrażenie ze nic się nie liczy tylko to zdrowie ☺️
A który tydzień masz że już coś podał ? .. ja byłam na prenatalnym USG tydzień temu ale u jakiegoś młodego w szpitalu i on od razu z góry powiedział że płeć to teraz 50/50 a miałam 11+6 no i nic nie mówił odnośnie płci . Teraz w czwartek idę żeby wyniki z krwi porównał z USG i mówił że zajrzy jeszcze na brzuch .. ale on chyba nic nie powie .. czekam na wizytę do mojego może on bardziej doświadczony i będzie wiedział . A jakieś przeczucie masz że to dziewcyznka ? 😀
 
Dzisiaj doszedł mój sensor Libre. Któraś z Was pytała na ile on starcza, na 14 dni :) Kilka lat temu testowałam, to czasem wariowały przez pierwsze kilka dni i np 2 ostatnie więc ten czas był realnie krótszy, ale ten dzisiejszy od razu super działa (sprawdzałam z glukometrem) i ulga 1000, bo już mnie palce bolały od tego kłucia się :) No i od razu mi się krzywa tworzy, wszystkie dane w jednym miejscu, zero zapisywania. Jeśli się zastanawiacie, a możecie sobie pozwolić to mega warto :)

@Dorka89 , a jak Twoje cukry? Dostałaś insulinę, czy na razie kontrolujesz?

Mi się dziś już kilka razy zdarzył taki lekki, pulsujący ból w macicy. Mam nadzieję, że to spoko, że jakiś mięsień tam się napina, rozciąga i tyle, ale oczywiście trochę się spinam jak to poczuję.
 
A który tydzień masz że już coś podał ? .. ja byłam na prenatalnym USG tydzień temu ale u jakiegoś młodego w szpitalu i on od razu z góry powiedział że płeć to teraz 50/50 a miałam 11+6 no i nic nie mówił odnośnie płci . Teraz w czwartek idę żeby wyniki z krwi porównał z USG i mówił że zajrzy jeszcze na brzuch .. ale on chyba nic nie powie .. czekam na wizytę do mojego może on bardziej doświadczony i będzie wiedział . A jakieś przeczucie masz że to dziewcyznka ? 😀
12+6 i 13+2 z USG. Pouczył mnie, że to na dziś 66% i mam się nie chwalić ale wiesz jak jest 😂🙈 Liczyłam na druga corke wiec będę się trzymać tej wersji ☺️
 
reklama
Do góry