reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Te widełki 11-13+6 tydzień to bardziej chodzi też o wymiary malucha. Bo żeby wszystko było dobrze widoczne to musi być określone crl. U mnie wczoraj na 12+1 bobo 64mm (spore jak na ten wiek ciąży) więc być może w 13+5 byłoby za duże 😅
 
Ja dziś 10+4, za 9 dni mam to pierwsze USG genetyczne i chodzę po scianach. Mdłości mi też trochę odpuściły i oczywiście milion scenariuszym. Po za tym w kazdym kalendarzu ciazy pisza, ze po skończeniu 10tc dla przy kolejnych ciazach widac juz uwypuklony brzucha, a u mnie nic. Tak jak bylo tak jest, nawet 1 cm. A jak jest u Was cos juz widac?
Nie widać 😎 tylko popołudniu widać ..ale wzdęcia 🤣
 
Dziewczyn, mój mąż się wczoraj zaszczepił na covid. Cala noc miał dreszcze i goraczke, nie kaszle, nie ma kataru itp. Ja sie na tym nie znam, ale czy on obecnie po szczepieniu tego wirusa jakoś transmituje i może mnie np zarazic? Kolezanka w pracy mi powiedziała, ze osoby świeżo zaszczepione powinny się izolowac przez kilka dni. Wiecie coś na ten temat? Nigdy nie zgłębiałam i moja wiedza jest zerowa.
Nie ma szans nic transmitować ani Cię zarazić, jego gorączka to odpowiedz organizmu na nieznajomą cząstkę, którą dostał, ale ta cząstka nie jest wirusem, nie może się namnażać, przenosić ani nic ;) Jeśli ktoś sugeruje izolacje po szczepieniu to tylko dlatego, żeby maz nie zaraził się czymś innym, tylko żeby w spokoju wytrenowal organizm do reagowania na te konkretną chorobę :) Możesz mu przekazać, ze jego dreszcze i goraczka świadczą tylko o mocnym organizmie, od razu rozpoznał wroga i zaatakowal, to dobrze świadczy! :)
 
Ja jednak przełożyłam na ten czwartek wtedy będzie 12+2 a według ostatniego usg 12+6 nawet pani w rejestracji powiedziała że jak mam być spokojniejsza psychicznie to proponuję przełożyć 🙂 może to i lepiej bo już przebierałam nogami do tego 2 listopada
 
Jaki piękny a czy można zamówić u ciebie ?
Jasne , mam stronę na fb Wypalała Mama i na insta wypalala_mama_art. Zapraszam :)
Dziewczyn, mój mąż się wczoraj zaszczepił na covid. Cala noc miał dreszcze i goraczke, nie kaszle, nie ma kataru itp. Ja sie na tym nie znam, ale czy on obecnie po szczepieniu tego wirusa jakoś transmituje i może mnie np zarazic? Kolezanka w pracy mi powiedziała, ze osoby świeżo zaszczepione powinny się izolowac przez kilka dni. Wiecie coś na ten temat? Nigdy nie zgłębiałam i moja wiedza jest zerowa.
Nie może:)

My byłyśmy na spacerze , wieje bardzo dziś. Szykuje obiad na 12 bo dziewczyny głodne i idziemy do mamy na kawę:)
 
reklama
Do góry