reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
No taka kumulacja ze tylko głowa w ścianę wpaść 🤦🏻‍♀️ Z tego wszystkiego jeszcze nie jadłam nawet śniadania
Hmmm a tego to też jeszcze nie jadłam, jak wstałam (obudziłam się koło 9) to byłam raz w WC i zbieram się znowu na wyprawę życia... To może o kuchnię zahaczę (mam całkiem podrodze)... Ale nie mam na nic weny to chyba jednak i tak nic nie zjem...
 
Dzien dobry! Mój mały kropek brzuszny pozwolił mi po raz pierwszy od dłuższego czasu zrobic zakupy bez mdłości. Oczywiście maseczka po 2 min była już na brodzi bo oddychać nie moglam
Zastanawiam się czy ta godzina 2 w nocy to nie jest jakaś godzina ciężarnych? 😅 ktoras noc z rzedu budze sie o 2 i przez dwie godziny nie mogę zasnąć.
Wrocilam z zakupów i brak sił na ich rozpakowanie. Musze 5 min poleżeć bo aż w głowie mi się kręci...
Za 2 tyg prenatalne. Uwielbiam ten stan dzień po wizycie. Zero stresu i wzgledny spokój.🤣

Przed zajściem w ciążę też zajęłam się własną działalnością- taką malutką- piekę torty. I jak już zaczęłam załatwiać formalności w sanepidzie- baaaaach ciąża! Wiec na razie odpuszczam, ale po narodzinach pewnie nie wrócę do przedszkola tylko zajmę się tym na poważnie. Maz sie ze mnie smieje ze skonczylam 4 kierunki studiów a torty piekę, ale cóż poradzić kiedy mi to sprawia tyyyyle frajdy?!
 
@outofthebox no pewnie, piecz🤩🤤 Ja też totalnie nic wspólnego z moimi studiami nie mam. Moja droga zawodowa to w ogóle taka kręta w sumie, ale zawsze właśnie szłam w to co czuję i to najważniejsze🙂 Ja długo byłam czarną owcą w rodzinie, bo u nas "należy" skończyć jedyną słuszną uczelnię, Politechnikę Warszawską😅 Ja po dwóch latach rzuciłam (jeju, to była najlepsza decyzja) to na obiadach rodzinnych dziadek walił tekstami "no chociaż zięć mi się udał" (mąż poszedł tam ze mną z przypadku i został)😅
 
Dziewczyny, chyba mnie musi mąż zdenerwować bo ciśnienie moje to leży i kwiczy 😉 mam nadzieję, że to zadnego wplywu na dzidziuśka nie ma
 

Załączniki

  • 696d8767-352d-4cf9-9a33-b0bd5f61587e.jpg
    696d8767-352d-4cf9-9a33-b0bd5f61587e.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 34
Dziewczyny, chyba mnie musi mąż zdenerwować bo ciśnienie moje to leży i kwiczy 😉 mam nadzieję, że to zadnego wplywu na dzidziuśka nie ma
Ja byłam niskociśnieniowcem takim, ale po wyregulowaniu tarczycy i przytyciu takie 110 x 80 mam. Moje rekordy to 77 x 51🙂 Nie masz niedoczynności tarczycy? Moja mama przez obie ciąże miała 90 x 60, oboje jesteśmy z bratem zdrowi😀

No i upewnij się, że nie trzymałaś ręki na płasko na stole np siedząc (mi wtedy na nadgarstkowym wyjdzie 90 x 60), a jak ręka na poziomie serca w gabinecie to 111 x 80 :)
 
Ja byłam niskociśnieniowcem takim, ale po wyregulowaniu tarczycy i przytyciu takie 110 x 80 mam. Moje rekordy to 77 x 51🙂 Nie masz niedoczynności tarczycy? Moja mama przez obie ciąże miała 90 x 60, oboje jesteśmy z bratem zdrowi😀

No i upewnij się, że nie trzymałaś ręki na płasko na stole np siedząc (mi wtedy na nadgarstkowym wyjdzie 90 x 60), a jak ręka na poziomie serca w gabinecie to 111 x 80 :)
wlasnie nigdy nie miałam żadnych problemów z tarczyca. Ogolnie nie przyjmuje żadnych leków. W poniedziałek mam ginekologa to go pomęczę o skierowania na jakieś dodatkowe badania z powodu tego cisnienia 😉
 
Żeby było mało to jeszcze padła nam kuchenka indukcyjna. Dziwne rzeczy wieczorem jedliśmy jajecznicę i wszystko działało a od rana jakiś błąd się wyswietla. Od samego rana na tel wiszę bo oczywiście paragon gdzies leży i się ze mnie śmieje 🤬 kij wie co się stało. Kuchenka kupiona w maju 🤬 ehh zarąbisty dzień jak nic
Nam padła lodówka 😱 zabrali ją do naprawy byliśmy5 dni bez..ile się dało z zamrażarki do rodziców reszta niestety do śmietnika 😑 jedliśmy to wszystko co może być na zewnątrz ... owoce warzywa do obiadu kupowałam codziennie kto miał na coś ochotę musiał iść do sklepu i zaraz zjeść 🤣mąż 5 dni bez kiełbasy hehe dał radę. Ja nie jem mięcha teraz to mam wstręt starsza wymyśliła sobie wegetarianizm a młodszej wszystko jedno czy z mięchem czy bez ..
Właśnie siedzę pod Ikea 😎 dochodzę po jeździe autem..dawno nigdzie nie byłam😋😋
 
Dzien dobry! Mój mały kropek brzuszny pozwolił mi po raz pierwszy od dłuższego czasu zrobic zakupy bez mdłości. Oczywiście maseczka po 2 min była już na brodzi bo oddychać nie moglam
Zastanawiam się czy ta godzina 2 w nocy to nie jest jakaś godzina ciężarnych? 😅 ktoras noc z rzedu budze sie o 2 i przez dwie godziny nie mogę zasnąć.
Wrocilam z zakupów i brak sił na ich rozpakowanie. Musze 5 min poleżeć bo aż w głowie mi się kręci...
Za 2 tyg prenatalne. Uwielbiam ten stan dzień po wizycie. Zero stresu i wzgledny spokój.🤣

Przed zajściem w ciążę też zajęłam się własną działalnością- taką malutką- piekę torty. I jak już zaczęłam załatwiać formalności w sanepidzie- baaaaach ciąża! Wiec na razie odpuszczam, ale po narodzinach pewnie nie wrócę do przedszkola tylko zajmę się tym na poważnie. Maz sie ze mnie smieje ze skonczylam 4 kierunki studiów a torty piekę, ale cóż poradzić kiedy mi to sprawia tyyyyle frajdy?!
Najważniejsze żeby robić to co się lubi !! A ty masz możliwość 🙂🙂 także nie oglądaj się na nic i rób swoje ♥️
 
reklama
Zmotywowalaś mnie [emoji28] Ja też się w takim razie witam! Z om 10tc. Z USG dzidzia wychodzi 1 dzień młodsza.
Mam 31 lat i 3 letnią córeczkę. W kwietniu tego roku niestety straciłam ciążę w 13tc :( Cały czas nie nastawiam się na sukces tym razem ale chyba po stracie tak niestety bywa :( Do prenatalnych na pewno nie ogłaszamy radosnej nowiny.
Dzidzia na razie rozwija się prawidłowo ale mam stwierdzone odklejenie kosmówki. Także prowadzę oszczędny tryb życia. Walczę z mdłościami i zarzekam się że to moja ostatnia ciąża bo więcej tego nie zniosę [emoji2957]
Ja też się zarzekam😀i też chciałam czekać do prenatalnych, ale z rodzicami będziemy się widzieć kilka dni przed, potem nie wiadomo kiedy, więc już chyba powiemy...
 
Do góry