reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja tutaj Link do: Test NIFTY pro - Nieinwazyjne badanie z krwi Również w DOMU

Pobranie będę miała w przychodni u mnie w mieście, wszystko naprawdę sprawnie i w pełnym kontakcie na razie. Też wzięłam Nifty Pro z ubezpieczeniem. @Hmmmm , a wzięłaś te przypadkowe odkrycia? Ja tak, sama nie wiem czy dobrze, ale wzięłam :)
Ja pobranie będę miała 2.11... jeszcze nic o przypadkowych odkryciach nie wiem... Zapisałam się wczoraj wieczorem, to pewnie w poniedziałek będą dzwonić

Co to?
 
reklama
Wiem coś o tym😱 poszłam na zwolnienie dzień przed zebraniem.. mam zerówkę😎 miałyśmy zacząć robić obserwacje, bo koleżanka na październik coś miała w planie i miałam sama prowadzić grupę..wyszło jak wyszło ..miałam już takie mdłości po 20 września, że wstanie z łóżka i odwiezienie córki do szkoły to był wyczyn 🙂 a gdzie tu siedzieć w pracy po 8-9 godzin, i te zapachy!! Jedzenie w stołówce łazienka😱😱😱😱 nie zniosłabym 🤣🤣 niestety koleżanka wyjazd odwołała 😎 przez krótki czas miałam wyrzuty sumienia ..ale przez krótki tylko...to tylko wyjazd a ja spełniam swoje marzenie o dziecku może ostatnia szansa ♥️ także nooo 🙂 cieszę, że jestem w domu mogę zadbać o siebie i przy okazji moje dziewczyny się cieszą, bo wszystko na spokojnie robimy ...czasem młoda na świetlicy od 6.30 do 16.30, bo ja na rano do pracy a ona na popołudnie do szkoly, nie miał kto jej odwieźć ...teraz luuuzzz🙂
Zerówka to już w ogóle 😁
Są rzeczy ważne i ważniejsze ;) Twoja córka na pewno zadowolona tak samo jak i ty😁😁
Początkowo martwiłam się ,że w sumie wszyszło beznadziejnie-początek roku itd. Ale z drugiej strony ktoś dostał za mnie zastępstwo i ma pracę min. na dwa lata😁👍
 
Ja pobranie będę miała 2.11... jeszcze nic o przypadkowych odkryciach nie wiem... Zapisałam się wczoraj wieczorem, to pewnie w poniedziałek będą dzwonić

Co to?
To są odkrycia spoza zakresu badania, które nie są ani objęte ubezpieczeniem, ani nie jest dla nich podana żadna dokładność. To dopiero zaznaczasz jak dostaniesz taką interaktywną ankietę kilka dni przed badaniem. Jednej z dziewczyn z kwietniówek to badanie wykryło "coś" (do dziś nie wiadomo czy to mozaikowatość łożyska czy jednak coś z maluchem i czeka na amniopunkcje. Ja to zaznaczyłam, chociaż zdania są podzielone podobno :)
 
To są odkrycia spoza zakresu badania, które nie są ani objęte ubezpieczeniem, ani nie jest dla nich podana żadna dokładność. To dopiero zaznaczasz jak dostaniesz taką interaktywną ankietę kilka dni przed badaniem. Jednej z dziewczyn z kwietniówek to badanie wykryło "coś" (do dziś nie wiadomo czy to mozaikowatość łożyska czy jednak coś z maluchem i czeka na amniopunkcje. Ja to zaznaczyłam, chociaż zdania są podzielone podobno :)
Ja się chyba na amniopunkcję nie zdecyduję...
 
Bo właśnie z tym zakresem badań to jest zagwostka. Ja mam inny test niż Wasze, ale wersja rozszerzona tez zawiera małe delecje i bzdurki, które moga nie mieć żadnego wpływu na dziecko - w ostatniej chwili postanowiłam ją wziąć, raczej… z ciekawości.

U mnie tez były pytania o takie znaleziska w DNA dziecka i moim, przypadkowe sprawy, plus o wykorzystanie moich wyników do badań, wszystko zaznaczyłam na „tak”, trzeba sobie tylko zdawać sprawe, ze te rzeczy nie mogą nam później siedzieć w głowie do końca ciazy i męczyć. Jeśli ktoś ma skłonność do zamartwiania sie, to może lepiej wybrać Nifty zwykle, nie pro i takich dodatków nie zaznaczać. Z jednej strony niesamowite, ze badania genetyczne z tak małej ilości dna płodu są dostępne dla każdego i „stosunkowo tanie”, nauka zdecydowanie idzie do przodu w tej dziedzinie, ale nie wiemy jeszcze masy rzeczy.
W tych moich badaniach krwi były informacje, ze moja wada best genetyczna, przekazywana dalej, ale w sumie nie maja pojęcia jak i w którym miejscu. Stoimy trochę na środku tej drogi genetycznej, mamy dużo informacji, ale jeszcze z wieloma nie da się nic zrobić :) Moj test jest robiony tu, gdzie mieszkam j mam czekac 7-14 dni, wiec w sumie nie wiem, kiedy się spodziewać…

No i jak wspominałam lekarka zapomniała mi zaznaczyć, ze chce znać płeć, wiec tez ciekawe, czy jednak taką informacje zawrą czy nie :D
 
Dzień dobry.
Ja dzisiaj jadę na turniej rugby z synem.
Wczoraj jadłam na żywioł i witam Dzień z 95🙄 już nic nie kumam 😅😅😅

Tak myślę czy cały dzień co jemy ma wpływ na te ranne cukry?
Na ogół jem zdrowo i jest ok,wczoraj pozwoliłam sobie na mc Donald i pierniki.

Kolejne pytanie które mam w głowie to jaki wpływ na płód ma przyjmowana insulina? 😉😳
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry