reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Uff w końcu wieczór się zbliża 😅 córka wylądowała na antybiotyku, podobno tyle dzieci teraz choruje, że pediatrzy nie wyrabiają 🙈
Zbliżają się każdej po malutku badania prenatalne. Stąd mam do Was pytanko , czy u Was na badaniach prenatalnych może być obecny mąż/partner ? U mnie niestety nie z powodu pandemii :(
Tak U mnie też córka na antybiotyku niestety, pełno dzieci chorych
 
Dziewczyny,

Jak to u was jest ze śluzem w ciąży? Ja mam go bardzo dużo od samego początku. A teraz w 12t 5 d jest go jakby jeszcze więcej...
Jest go dużo i w różnych kolorach, dzisiaj lekarz mi powiedział ze to normalne ze jest dużo śluzu, byleby był bez zapachu
10+6 i marze o zobaczeniu swojego śluzu, widuje tylko progesteron xd Btw, dziewczyny na luteinie, jak długo macie jeszcze ją brac? Moje opakowanie skończy się w dokładnie 13+0, może już nie dostanę kolejnego…
ja brałam podjęzykowa i skończyłam brac 11+2
 
Dziewczyny! Możecie polecić jakiś dobry i sprawdzony krem na rozstępy ?? Za 1,5tyg. zacznę 4 miesiąc a w ogóle się nie smaruje 🤦 a później będzie rozpacz 😁
 
reklama
Dziewczyny! Możecie polecić jakiś dobry i sprawdzony krem na rozstępy ?? Za 1,5tyg. zacznę 4 miesiąc a w ogóle się nie smaruje 🤦 a później będzie rozpacz 😁
Cokolwiek dobrze nawilża Ci skore :) Serio lepiej ulubiony balsam, niż te olejki i wymyślanki, których później ciężko się używa. Krem niestety nie zapobiegnie rozstępom, bo one robią się w warstwie skory, która jest bardzo głęboko i nie dotrze tam żaden krem, ale może ujędrnić skore i po prostu ją nawilżyć :) Ja używałam trochę kremu z Musteli, jest spoko, ale dużo bardziej wole Biotherm Oli Therapy, ma bardzo lekki zapach i dużo fajniej się go używa. Btw u mnie pierwsze rozstępy wyszły wysoko na udzie, więc trzeba atakować większą powierzchnie :D
 
Do góry