reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny, jutro rano idę na test obciążenia glukozą, powiedzcie czy Wy coś ze sobą brałyście? Idę na prywatnie, w necie czytałam na niektórych stronach że zabrać glukozę, małą butelkę wody i swój kubek ? 🤔 Glukozę kupiłam ale chyba kubka nie muszę zabierać co? 😂
 
Dziewczyny, jutro rano idę na test obciążenia glukozą, powiedzcie czy Wy coś ze sobą brałyście? Idę na prywatnie, w necie czytałam na niektórych stronach że zabrać glukozę, małą butelkę wody i swój kubek ? 🤔 Glukozę kupiłam ale chyba kubka nie muszę zabierać co? 😂
Ja brałam tylko glukozę. Oni sami dają kubek wodę i to oni rozrabiaja
 
Tak nawiązując do tematu glukozy... przed ciążą miałam zawsze wysoką glukozę. wychodziło mi tak 95-98... przy normie do 99 chyba. Więc obawiam się, że teraz wyjdą mi niezłe kwiatki - "pierwsze" ciazowe badania bede robić w przyszlym tygodniu. NIestety już kiedyś (przed ciążą) miałam do czynienia z glukozą do picia i moj organizm jej nie przyjął. Jak myślicie co na to powie lekarz? Jestem prawie pewna, że glukoza na czczo wyjdzie mi beznadziejna i lekarz skieruje mnie na krzywa, a ja nie dam rady tego wypić, jestem pewna (dodając do tego moje mdłości jest to pewne w 100%). Strasznie się tym stresuje, że wyjde na dziwoląga :(
 
Tak nawiązując do tematu glukozy... przed ciążą miałam zawsze wysoką glukozę. wychodziło mi tak 95-98... przy normie do 99 chyba. Więc obawiam się, że teraz wyjdą mi niezłe kwiatki - "pierwsze" ciazowe badania bede robić w przyszlym tygodniu. NIestety już kiedyś (przed ciążą) miałam do czynienia z glukozą do picia i moj organizm jej nie przyjął. Jak myślicie co na to powie lekarz? Jestem prawie pewna, że glukoza na czczo wyjdzie mi beznadziejna i lekarz skieruje mnie na krzywa, a ja nie dam rady tego wypić, jestem pewna (dodając do tego moje mdłości jest to pewne w 100%). Strasznie się tym stresuje, że wyjde na dziwoląga :(
Ja jestem osobą która nie robi testu.
Prawda jest taka,że cukier można sprawdzić inaczej,że po tych testach też wychodzą cuda na kiju.
 
reklama
Oj tam, fajna różnica wieku ❤️ dziewczyny napewno będą pomagać przy maleństwie 🙂 przy okazji same się poduczą "na przyszłość" 😁a maluch będzie miał swoje dwie "guru" do podziwiania i naśladowania 🤣
hehe pewnie tak będzie 😃 szczególnie młodsza się cieszy, że będzie starszą siostrą🤣bo druga to ma już dość tej funkcji🤣😃
 
Do góry