reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny, a nie wkurzają was teksty innych , że ciąża to nie choroba...tak w sumie wypowiedziane pod kątem tego że kobieta idzie na zwolnienie...?
Pytania a czemu Ty jeszcze pracujesz? Nie dostałaś zwolnienia ? zastanów się może bo wiesz u nas to ktoś tam od raz był na zwolnieniu, tego typu pytania doprowadzają mnie do szału. Planuje pracować tylko do końca miesiąca :)
 
reklama
W pop
Dziewczyny, a nie wkurzają was teksty innych , że ciąża to nie choroba...tak w sumie wypowiedziane pod kątem tego że kobieta idzie na zwolnienie...?
W poprzedniej ciąży chciałam pracować jak długo się da.. Ale zaczęły się plamienia, potem problemy z szyjka, ciąża leżącą od 25 tc itd itd... Ale przez plamienie szlam na l4 jakoś po 3 miesiącu... Też słyszałam w pracy... a ta i tamta to z brzuchami do końca latały... W pracy była a wieczorem rodzic pojechała.. Puściłam pomimo uszu ale wkurzało to niemiłosiernie... Mimo że przytaknely mi że tak tak jak masz problemy lepiej iść na zwolnienie to i tak swoje "anegdotki" jak to do końca chodziły musiały powiedzieć 😉 w nosie to miałam są sprawy ważne i ważniejsze :)
 
ale to jak we wszystkim. jedni korzystają "z głową", inni przesadzają "bo im sie nalezy" - taka troche polska mentalnosc :) zgodze sie z Tobą, że do wszystkiego racjonalnie ;) wiec chyba tez Cie rozumiem. Ja akurat nie jestem taka osoba , co uwaza ze sie jej nalezy wiec zabolaly mnie te słowa, bo ide na zwolnienie dla dobra istotki która we mnie rosnie

A jakie masz objawy?
Migreny dosyc silne, mdlosci, wszystko mi smierdzi, zaparcia bolesne chociaz zdrowo sie odzywiam no i straszne wachania nastroju ..asz sama ze soba nie wytrzymuje 🙉😑
 
W ogóle lekarz mi dziś powiedział,że nie ma pewności czy nie ma dwójki dzieci; zdjęcie I USG wyszło tak słabe... określił wielkość jednego maleństwa. Będę czekać do kolejnej wizyty na usg prenatalne i pewnie wtedy sie dowiem jaka jest prawda. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałam. Czy on tam coś faktycznie widział i nie chciał na razie mówić?
 
Cześć
U mnie termin na 13 maja ,wypada ze jestem w 8 tygodniu ciąży.Byłam już 3 razy na usg ,z dzidzią wszystko ok rozwija się prawidłowo ,serce bije jak dzwon ,jednak mam krwiaka trochę się boje ,póki co biorę zastrzyki fraxiparyne i luteinę dopochwowo ,muszę też dużo leżeć i wypoczywać .Za dwa kolejne usg
Hej 😊 nie ty jedna ty jedna tutaj z krwiakiem, ja też, ale musi być wszystko dobrze 💪
 
reklama
Do góry