reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny jak wasze zęby? Bo u mnie dramat. Widzę że mi dzidzia zjada wapn. Dziś mi pękł ząb był leczony kanałowo na szczęście więc czuje lekki ból.
Ja na szczęście w żadnej ciąży, ani po nie miałam problemów zębami. Oczywiście zawsze byłam na kontroli. Ale tak same z siebie zęby nigdy nie sprawiały mi problemów. Teraz też się wybiorę, ale to już w drugim trymestrze.
 
reklama
Najgorsze przy pustym pecherzyku jest to ze kobieta czuje się jak w ciąży, normalnie ma objawy itp a zarodka nie ma:-(,powiem wam mam mega dola i nie chce już Wam tutaj przynudzać czy kogoś zasmucac więc chyba narazie się trochę odsune w kat,życzę kochane wszystkim zdrowych fasolek.
Kochana nie usuwaj się w kąt. Po to jest to forum aby się wspierać. Gdzie indziej ktoś tak dobrze ciebie zrozumie jak tutaj. Dobrze jest się wygadać. Trzymam mocno kciuki za Was ❤️❤️❤️
 
@angelka_m_s cześć :) Ja czytałam, że takie delikatne plamienia mogą się zdarzać w terminie miesiączki, której nie ma. Czy to nie teraz u Ciebie? :)

@Dorota1983 nie uciekaj nam, bardzo możliwe, że będzie u Ciebie szczęśliwy finał :)

Ja dzisiaj rano miałam cukier 84o_O:D Od lat takiego nie miałam! A godzinę po zjedzeniu owsianki (miałabym normalnie ok 130) 95. Znów nie mam prawie żadnych objawów z rana, ciut mnie mdliło, ciężko było śniadanie wcisnąć, ale to wszystko. Za to wczoraj wieczorem muliło mnie aż do północy, nie jakoś okrutnie, ale uciążliwie i nawet sobie pomyślałam, że nie będę sunąć do ginekologa na to dodatkowe USG jutro...a teraz to nie wiem sama 😬
 
Najgorsze przy pustym pecherzyku jest to ze kobieta czuje się jak w ciąży, normalnie ma objawy itp a zarodka nie ma:-(,powiem wam mam mega dola i nie chce już Wam tutaj przynudzać czy kogoś zasmucac więc chyba narazie się trochę odsune w kat,życzę kochane wszystkim zdrowych fasolek.
A który to tydzień? Myślę, że na serduszko może być jeszcze za wcześnie. Ja w pierwszej ciąży poszłam na USG w tym samym dniu co zrobiłam test i lekarz powiedział, że jest pęcherzyk, ale żeby było serduszko to mam przyjść za minimum dwa tygodnie na USG. Także głowa do góry, tym bardziej, że objawy same mówią za siebie [emoji8]
 
@angelka_m_s cześć :) Ja czytałam, że takie delikatne plamienia mogą się zdarzać w terminie miesiączki, której nie ma. Czy to nie teraz u Ciebie? :)

@Dorota1983 nie uciekaj nam, bardzo możliwe, że będzie u Ciebie szczęśliwy finał :)

Ja dzisiaj rano miałam cukier 84o_O:D Od lat takiego nie miałam! A godzinę po zjedzeniu owsianki (miałabym normalnie ok 130) 95. Znów nie mam prawie żadnych objawów z rana, ciut mnie mdliło, ciężko było śniadanie wcisnąć, ale to wszystko. Za to wczoraj wieczorem muliło mnie aż do północy, nie jakoś okrutnie, ale uciążliwie i nawet sobie pomyślałam, że nie będę sunąć do ginekologa na to dodatkowe USG jutro...a teraz to nie wiem sama 😬
Ja znowu 94 cukier,ale kolacja kiepska.
Od jutra tydzień kontroluje
 
Mdłości mi wróciły🤢😃 Już trzecią godzinę ledwo wytrzymuję, obiad jakoś w siebie wmusiłam. Czekam aż się uspokoi, bo na wieczór zazwyczaj odpuszczało. Mąż przywiózł mi chipsy solone, bo mam takie parcie, że sama nie wiem o co chodzi...ale zobaczę czy zjem, postaram się powstrzymać :)
 
Mdłości mi wróciły🤢😃 Już trzecią godzinę ledwo wytrzymuję, obiad jakoś w siebie wmusiłam. Czekam aż się uspokoi, bo na wieczór zazwyczaj odpuszczało. Mąż przywiózł mi chipsy solone, bo mam takie parcie, że sama nie wiem o co chodzi...ale zobaczę czy zjem, postaram się powstrzymać :)
Ja zjadłam dzisiaj właśnie,takie cieniutkie solone,pyszne.
 
reklama
Mam trochę głupie pytanie, czy Wy też siadając na toalecie czujecie czasem taki lekki ból rozpierający jakby w dole macicy? W podbrzuszu? Strasznie dziwne uczucie bo jakby sama czynność siedzenia na kibelku je powoduje 😂😂 Czego to może być powodem?
Tak, miałam tak często przy siadaniu czasami bardzo bolało czasami lekko rozpieralo, lekarz mówił ze to normalne bo więzadła się luzują. Teraz boli jak np za długo jestem w jednej pozycji ale już nie w środku a po bokach tak jakby za jajnikami. Wydaje mi się ze to macica już większa i teraz po prostu boli inaczej, u mnie już 9+2.
 
Do góry