reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja za to straciłam sens życia, bo nie smakuje mi kawa, a to dla niej wstawałam z łóżka! Jak żyć? [emoji3525]

A czipsy to i mnie ciągną ale szczególnie jakieś meega ostre [emoji4]
 
Czy którejś z was, cerą płata figle? 🤨 u mnie pojawia na paskudny, bolacy trądzik na brodzie 😣 orientujecie się co można stosować w ciąży? Ja dbam o cerę, bardzo nawilzam, zawsze pielęgnacja wieloetapowa a tu taki psikus. Przed ciąża uzywalam kwasow z the ordi.nary, ale teraz to wszystko odpada 😒
 
A Wam się w ogóle zdarza zjeść coś niezdrowego w ciąży, typu chipsy? Ja pierwszy raz dziś się złamałam, takie miałam parcie na te chipsy, że kosmos. Teraz się źle czuję i piję melisę ;)
 
A Wam się w ogóle zdarza zjeść coś niezdrowego w ciąży, typu chipsy? Ja pierwszy raz dziś się złamałam, takie miałam parcie na te chipsy, że kosmos. Teraz się źle czuję i piję melisę ;)
Na tym etapie dzidzi korzysta z pęcherzyka zoltkowego, nie dzielicie za dużo, chipsy na nie nie wpłyną :D Ja nie mogę się pochwalić mega dietą, ale na tym etapie trochę złego i trochę dobrego to dalej super, ważne, żeby się dobrze czuć fizycznie i psychicznie. Ja się boje trochę przytycia za szybko, ale ostre doritoski leżą i czekają na swoj moment xd
 
Czy którejś z was, cerą płata figle? 🤨 u mnie pojawia na paskudny, bolacy trądzik na brodzie 😣 orientujecie się co można stosować w ciąży? Ja dbam o cerę, bardzo nawilzam, zawsze pielęgnacja wieloetapowa a tu taki psikus. Przed ciąża uzywalam kwasow z the ordi.nary, ale teraz to wszystko odpada 😒
Ja mam jeden policzek i czoło, jak na czole pomaga pielęgnacja przeciwtrądzikowa z Tołpy tak na policzku mam straszne bomby ze boli jak na nim leżę. Obawiam się ze tutaj może pomóc jedynie dermatolog 😕
 
Na tym etapie dzidzi korzysta z pęcherzyka zoltkowego, nie dzielicie za dużo, chipsy na nie nie wpłyną :D Ja nie mogę się pochwalić mega dietą, ale na tym etapie trochę złego i trochę dobrego to dalej super, ważne, żeby się dobrze czuć fizycznie i psychicznie. Ja się boje trochę przytycia za szybko, ale ostre doritoski leżą i czekają na swoj moment xd
A mnie coś tknęło i znów naczytałam się w necie, że akrylamid może uszkodzić układ nerwowy płodu. Zanim te chipsy zjadłam to trafiłam tylko na takie typowe ble ble ble, o tyciu, zatrzymanej wodzie itp Niby wiem, że jak się głębiej wczytam to znów się okaże, że to jakieś uogólnienie tłumaczącego, ale eh, działa na psychikę. Na szczęście zjadłam solone Laysy, którą mają go trochę mniej. Więcej nie zjem:no:
 
reklama
A mnie coś tknęło i znów naczytałam się w necie, że akrylamid może uszkodzić układ nerwowy płodu. Zanim te chipsy zjadłam to trafiłam tylko na takie typowe ble ble ble, o tyciu, zatrzymanej wodzie itp Niby wiem, że jak się głębiej wczytam to znów się okaże, że to jakieś uogólnienie tłumaczącego, ale eh, działa na psychikę. Na szczęście zjadłam solone Laysy, którą mają go trochę mniej. Więcej nie zjem:no:
Akrylamid pojawia się wszędzie, gdzie skrobia ulega przemianom, które wygladaja z daleka jak rumienienie, głównie pieczywa :D Jedząc setki gramów pieczywa tygodniowo ryzyko jest nieporównywalnie większe, niż jedząc trochę chipsów raz na kilka tygodni :D To akurat moja działka wykształcenia i byłej pracy, wiec nie ruszają mnie artykuły o takich nowostkach haha :D Jak to mówią dawka czyni truciznę, woda i tlen tez całkiem łatwo potrafią zabić :D Nie można dać się zwariować :)
 
Do góry