reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny. Trochę mnie mniej . Mąż zaangażował mnie w pracę jego firmy. Mają ogrom pracy i dorabiam troszkę. Choć przyznam ,że współczuję mu siedzenia cały dzień przed laptopem. Głowa mnie bolała i oczy od tego patrzenia w ekran. Nie wspomnę o kregoslupie.
 
O
A ja z tym moczem jechałam 😅🤷 no nic w poniedziałek na nowo .. oby nie to drugie skierowanie było bo nie chce płacić 400 zł
Moj Doktor tak fajnie rozdziela badania,żeby nie było od razu dużo, średnio 200 zł,to jeszcze tak dość. Wizyta co 3 tyg 200 . Teraz mam mocz(zawsze),magnez ,potas , próby wątrobowe ,żelazo,chyba tyle. Dołożę sobie morfologię
 
O

Moj Doktor tak fajnie rozdziela badania,żeby nie było od razu dużo, średnio 200 zł,to jeszcze tak dość. Wizyta co 3 tyg 200 . Teraz mam mocz(zawsze),magnez ,potas , próby wątrobowe ,żelazo,chyba tyle. Dołożę sobie morfologię
Aha .. no mój mi zlecił badania ale powiedział bym się umówiła do szpitala na poradę do niego i że wtedy mi wypisze skierowanie i w laboratorium w szpitalu zrobię wyniki za darmo .. tylko dziś albo nie mógł zejść bo moE jakaś operacja albo gdzies wyjechał bo te porady tylko raz w tygodniu są ..
 
Aha .. no mój mi zlecił badania ale powiedział bym się umówiła do szpitala na poradę do niego i że wtedy mi wypisze skierowanie i w laboratorium w szpitalu zrobię wyniki za darmo .. tylko dziś albo nie mógł zejść bo moE jakaś operacja albo gdzies wyjechał bo te porady tylko raz w tygodniu są ..
A to jak mój.
 
Witam wszystkich co do objawów to ja jestem przykładem ciąży bezobjawowej tylko brak miesiączki i tak przy każdej ciąży a urodziłam 4 zdrowych dzieciaczków a dopieru do mnie docierało że jednak jestem w ciąży to widok dzidziusia na USG i ruchy.🙂 życzę udanych wizyt trzymam kciuki za dobre wieści.
 
Dziękuje 😊 Tak mam kochaną trójeczkę, ale to pierwszy sezon z chorobami bo wcześniej przedszkola nie było. A jeżeli chodzi o ciążę to w tym wszystkim to mogłabym zapomnieć że w niej jestem. Za dużo wokół się dzieje aby starczyło czasu dla mnie. Na szczęście dolegliwości żadnych nie mam, a krwawienie tak jak nagle się pojawiło tak już więcej nie wróciło więc jestem dobrej myśli.
Dokładnie cie rozumiem bo przy 3 dzieci to ciężko myśleć o sobie ale ja ci powiem ze nigdy ja sie nie liczylam, zawsze tylko dzieci, dzieci, maz i dom ale gdzies od kwietnia znalazlam siebie w czytaniu książek i bardzo mi z tym dobrze, czytam doslownie w kazdej chwili kiedy czegokolwiek nie robię, w koncu pomyślałam o sobie. Ja mam 2 corki i syna rodzynka a Ty ?a ta ciąża jesli mogę zapytać planowana czy niespodzianka ?bo u mnie calkowita niespodzianka choc już kiedyś chcialam mieć 4 ale powiedzialam ze specjalnie się już nie zdecyduje, 5 lat temu poroniłam i to bylo planowane nr 4 a tu teraz taka mila niespodzianka:-)
 
reklama
Witam wszystkich co do objawów to ja jestem przykładem ciąży bezobjawowej tylko brak miesiączki i tak przy każdej ciąży a urodziłam 4 zdrowych dzieciaczków a dopieru do mnie docierało że jednak jestem w ciąży to widok dzidziusia na USG i ruchy.🙂 życzę udanych wizyt trzymam kciuki za dobre wieści.
To jestes dla nas pocieszeniem ze można byc w ciąży bez objawow;-), 5 dziecko w drodze super.Ja w każdej ciąży miałam dolegliwości ale mysle ze co ciąża to moze byc inaczej albo i jeszcze mdłości do mnie przyjdą:-)
 
Do góry