reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Jestem wykończona dzisiejszym dniem 😅 Zrobiłam dziś badania krwi I trymestru, 5-6 fiolek poszło 😱 I na wyniki chyba tydzień muszę czekać, aż do wizyty ale to się jeszcze okaże. Dziś już odpoczywam 😂
 
reklama
A co do mdłości to takich "prawdziwych" nie miałam ani razu, tym bardziej nie wymiotowałam. Aż teraz mnie to martwi bo już 8+5 😕
Ja tez nie, może się już nie pojawią. Lekko muli mnie czasem z głodu albo jak zjem coś, co nie spodoba się mojej głowie hah Ale nie nazwałabym tego nawet mdłościami. O dziwo wszystko dalej rośnie… :D
 
reklama
@Mika88 lekarz nie może doradzić inaczej, bo takie jest w Polsce oficjalne zalecenie :) W Polsce robi się pappa, a jak coś wyjdzie źle to wtedy Nifty. W USA od razu robią Nifty. To zależy od kraju, u nas są takie wytyczne po prostu.
 
Do góry