reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
A ja póki co jeszcze nie wiem co to mdłości, dopóki nie byłam chora apetyt miałam ogromny 🙈 Ale o ile jeszcze w sierpniu przed miesiączką ważyłam 47 kilogramów to teraz już jest +1 na wadze, ciekawa jestem ile będzie na plusie na końcu 😅
 
Oj wspolczuje wiem jak to jest jak dzieci się rozchoruja wtedy wystarczy 1 i reszta tez w niedługim czasie. Oby dzisiejsza wizyta przyniosla ci ulge?masz 3 dzieci?jak Ty się czujesz?
Dziękuje 😊 Tak mam kochaną trójeczkę, ale to pierwszy sezon z chorobami bo wcześniej przedszkola nie było. A jeżeli chodzi o ciążę to w tym wszystkim to mogłabym zapomnieć że w niej jestem. Za dużo wokół się dzieje aby starczyło czasu dla mnie. Na szczęście dolegliwości żadnych nie mam, a krwawienie tak jak nagle się pojawiło tak już więcej nie wróciło więc jestem dobrej myśli.
 
A ja póki co jeszcze nie wiem co to mdłości, dopóki nie byłam chora apetyt miałam ogromny 🙈 Ale o ile jeszcze w sierpniu przed miesiączką ważyłam 47 kilogramów to teraz już jest +1 na wadze, ciekawa jestem ile będzie na plusie na końcu 😅
Chudzinka z ciebie 😊 ile byś nie przybrała to i tak nie będzie duża waga końcowa.
 
reklama
Do góry