reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ale super😃 A jak Wasze tętno? Ulga milion, co?😊
Kurcze to miała być odpowiedz na Twoje pytanie, jakoś nie wkleiło mi się :)
Tętna nie znam, starałam się tez nie gapić na ekran, u mnie chyba ginekolozka tego nie sprawdza, spojrzała tylko czy bije równo :) Ulga trochę, muszę przestac świrować, ale jeszcze trochę stresiku będzie. Dzięki za kciuki!
 
reklama
Można normalnymi. Udowodnione że nie mają wpływu, zresztą teraz są dobrej jakości farby
ja farbuje od 20 lat na blond i w każdej ciąży też to robiłam..choć staram się w 1 trymestrze nie..ale już mam taki odrost że nie wytrzymam chyba😃😱 na pazury idę w poniedziałek. Natomiast włosy miałam farbować w zeszły piątek odmówiłam z powodu mdłości ..nie wysiedziałabym 3 godz u fryzjera!!!
 
A ja póki co jeszcze nie wiem co to mdłości, dopóki nie byłam chora apetyt miałam ogromny 🙈 Ale o ile jeszcze w sierpniu przed miesiączką ważyłam 47 kilogramów to teraz już jest +1 na wadze, ciekawa jestem ile będzie na plusie na końcu 😅
o fajnie 😃 jestem taka chudzinka jak ty. Tylko niestety przez te mdłości zjechałam z wagi kilka kilo😭 ale spokojnie nadrobimy 🤗
 
A ja dziś byłam w szpitalu by mi dali skierowanie na te badania wszystkie by mieć za darmo ..ale mojego lekarza nie było przyszedł jakiś młody na zastępstwo spóźnił się z 20 minut zanim ja weszłam była 10.10 a miałam 9.40 poradę .. no to męczył się by znaleźć w komputerze te wszystkie badania zrobił mi USG przed brzuch to po raz pierwszy tak miałam tak cisnął w ten brzuch ... Nie wiem ale coś tam się ruszało więc ulżyło mi ale nie widać tak jak na dopochwowym ... No ale wyszłam stamtąd poszłam do laboratorium a tu zamknięte bo do 10 ... Jedynie że jakaś babka przyszła to zapytałam czy na krzywa mnie umówią i w poniedziałek o 7 rano mam być ale powiedziała że widzi tylko na krzywa na toksoplazmoze mocz HIV nie ma nic .. to z powrotem do lekarza 🙈😤 mówię Wam .. jechałam 20km i w sumie nic nie załatwione ...
 
reklama
A ja dziś byłam w szpitalu by mi dali skierowanie na te badania wszystkie by mieć za darmo ..ale mojego lekarza nie było przyszedł jakiś młody na zastępstwo spóźnił się z 20 minut zanim ja weszłam była 10.10 a miałam 9.40 poradę .. no to męczył się by znaleźć w komputerze te wszystkie badania zrobił mi USG przed brzuch to po raz pierwszy tak miałam tak cisnął w ten brzuch ... Nie wiem ale coś tam się ruszało więc ulżyło mi ale nie widać tak jak na dopochwowym ... No ale wyszłam stamtąd poszłam do laboratorium a tu zamknięte bo do 10 ... Jedynie że jakaś babka przyszła to zapytałam czy na krzywa mnie umówią i w poniedziałek o 7 rano mam być ale powiedziała że widzi tylko na krzywa na toksoplazmoze mocz HIV nie ma nic .. to z powrotem do lekarza 🙈😤 mówię Wam .. jechałam 20km i w sumie nic nie załatwione ...
To faktycznie
 
Do góry