reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Do konca pazdziernika to dobry plan :) heh wiem ze w domu tez jest co robic jednak jest to niwporownywalne z pracą.. sama niewiem co eobic. Narazie poki partner nie wie o niczym bede pracowac, zobacze jak sytuacja sie rozwinie😃 a Wy wszystkie juz partnerom powiedzialyscie od razu? Ja skoro juz czekam i tak to chce to zrobic w jakis ciekawy sposob 😅
Mój mężuś był pierwszy. W dniu robienia testu on był w pracy i wysłałam jemu zdjęcie z zapytaniem czy tam coś widzi, bo nie byłam pewna czy to nie jakieś zwidy. Potwierdził, że widać cień cienia... Przez parę dni byłam załamana... Nadal czasem myślę" po co mi to?" ale powtarzam sobie, że może tak miało być. Mam nadzieję, że przyjdzie niedługo dzień, że będę się cieszyć z każdego tego magicznego dnia bez żadnych wątpliwości 🙂
 
A jak z płcią dziewczyny? Wiem, że tego nie zaplanujemy ;) ale liczycie na coś konkretnie? Czy obojętnie? Ja czuje się inaczej niż z córką, liczę na chlopca 😌 ale nie nastawiam się, żeby pozniej nie było zawiedzenia 🙂
 
Ja mam synka, wiec chcialabym dziewczynke oczywiscie 😅 ale zobaczymy jak to bedzie. W 1 ciazy cera super, zadnych objawow ciazowych, dopiero jak zaczal rosnac brzuch to do mnie dotarlo 😅 teraz. Mdlosci, ciagle wypryski na pol twarzy, a no i w 1 ciazy odrzut od miesa, tak to brak zachcianek. Teraz slodycze moglabym jesc kilogramami
 
A jak z płcią dziewczyny? Wiem, że tego nie zaplanujemy ;) ale liczycie na coś konkretnie? Czy obojętnie? Ja czuje się inaczej niż z córką, liczę na chlopca 😌 ale nie nastawiam się, żeby pozniej nie było zawiedzenia 🙂
Oj ja bardzo licze na dziewczynke! Nie przyjmuje wgl do wiadomosci chlopca :D ciekawe jak to bedzie, ja mam siostre, moj chlop ma brata, u mnie w rodzinie same dziewczyny ciagle u niego roznie :D
 
Oj ja bardzo licze na dziewczynke! Nie przyjmuje wgl do wiadomosci chlopca :D ciekawe jak to bedzie, ja mam siostre, moj chlop ma brata, u mnie w rodzinie same dziewczyny ciagle u niego roznie :D
Moj tak nie przyjmował do wiadomości dziewczynki. Mówił ze musi być chłopiec. Oczywiście urodziła się księżniczka 😍 chyba zapomniał całkowicie ze chciał syna. Ale powiedział ze jak będzie druga córka to oszaleje z 3 babami i nie wyjdzie z pracy żeby zarobić na mazidelka ubrania itp🤣
 
A jak z płcią dziewczyny? Wiem, że tego nie zaplanujemy ;) ale liczycie na coś konkretnie? Czy obojętnie? Ja czuje się inaczej niż z córką, liczę na chlopca 😌 ale nie nastawiam się, żeby pozniej nie było zawiedzenia 🙂
Ja jakoś chyba chciałabym chyba drugą dziewczynkę ☺️ Co do samopoczucia, to ja w ogóle mało co pamietam z pierwszej ciąży 🙈 wiec ciężko mi porównać 😂
 
reklama
A jak z płcią dziewczyny? Wiem, że tego nie zaplanujemy ;) ale liczycie na coś konkretnie? Czy obojętnie? Ja czuje się inaczej niż z córką, liczę na chlopca 😌 ale nie nastawiam się, żeby pozniej nie było zawiedzenia 🙂
Ja mogłabym mieć teraz dziewczynkę zeby była parka ale zobaczymy co będzie nie mam żadnych przeczuc :)
 
Do góry