reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja na koniec ciąży milam lepsze wyniki ze lekarz był w szoku bo na ogół się psują. Pamietam ze brałam szelazo bo mi spadała hemoglobina
Właśnie u mnie hem jest w dolnej granicy . Mam fajne witaminy dla kobiet w ciąży które mają już żelazo,więc zapytam czy mogłabym te brać.
Ja też mam trochę upośledzone wchłanianie więc trochę się martwię. Szczęście ciągnie mnie do mięsa.
 
Ja nawet nie idę do rodzinnego. Kiedyś chciałam skierowanie na morfologię to mi powiedziała ze mam sobie iść do tego co mi tak wymyślił żebym sobie zrobiła. Jak zapytałam o tsh to mówi a po co? Mówię ze dla siebie chce sprawdzić. To powiedziała ze jak słyszy tekst dla siebie to jej sie nóż otwiera.
jakbym conajmniej chciała zrobić sobie rentgen „dla siebie” a nie inwazyjne badanie krwi.
myśle żeby przed lekarzem iść zrobić te pierwsze badani co przy pierwszej ciąży morfologię mocz glukozę i tsh (nie wiem czy o czymś nie zapomniałam)
Najlepiej będzie jak zmienisz lekarza rodzinnego, jak widać jest tam za karę i nie powinien pracować w przychodni. U mnie w przychodni nie ma czegoś takiego ze nie, zawsze zapyta co się dzieje, bez problemu wystawia skierowania na badania krwi, interesuje się, także taki lekarz to skarb a taki jak Twój to jak widać jest bo jest i nie jest zadowolony ze stanowiska, zmień koniecznie! Nie będziesz się musiała tłumaczyć i denerwować:)
 
Ja właśnie czuje czasem takie pobolewanie w dole brzucha, myślę że to normalne na tym etapie ☺ dziś jeszcze bardziej bolą mnie piersi 😅
U mnie jeszcze jednym z pierwszych objawów były powiększające się obwódki sutków przerażało mnie to ze miałam mało a robiły się takie duże haha teraz tez codziennie patrze czy coś się zmienia haha

Smarujecie się czymś?? Ja zwykła oliwka uda pupka brzuszek i piersi to co zazwyczaj rośnie i w poprzedniej ciąży zadziałało super ze nie miałam żadnego rozstępu tfu tfu tfu i oby teraz tez tak było :) ale w tej ciąży się zapominam i nie smaruje tak codziennie musze się wziąć za siebie i swoją systematyczność
 
Mnie też piersi bolą.. ale może bolec zniosę wszytsko oby tylko było dobrze 😊 27.09 mam pierwszą wizytę nie wiem jak wytrzymam do tego dnia bo już nie mogę się doczekać 🥰
taak to taki słodki ból, wcale się nie zloszcze, niech boli 😍 ja mam 22.09 już odliczam dni! 21 września mąż ma urodziny, będzie prezent idealny gdy zobacze serduszko ❤
 
reklama
U mnie jeszcze jednym z pierwszych objawów były powiększające się obwódki sutków przerażało mnie to ze miałam mało a robiły się takie duże haha teraz tez codziennie patrze czy coś się zmienia haha

Smarujecie się czymś?? Ja zwykła oliwka uda pupka brzuszek i piersi to co zazwyczaj rośnie i w poprzedniej ciąży zadziałało super ze nie miałam żadnego rozstępu tfu tfu tfu i oby teraz tez tak było :) ale w tej ciąży się zapominam i nie smaruje tak codziennie musze się wziąć za siebie i swoją systematyczność
Mam bio oil, czy on byłby dobry czy może lepiej kupić coś innego? Co polecacie? U mnie z systematycznością też ciężko 🙈 I nie pomyślałam, że już tak szybko trzeba 😅
 
Do góry