reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
No coś Ty.
Mnie się udało wyjść, chociaż ciężko było

Ja też w pierwszym laboratorium 😠wyszłam z pracy po 12 i w lab się dowiedziałam się że krew pobierają do 11.30. Na szczęście były jeszcze 3 inne lab...wynik po 20
To konkretne laboratorium 8-12 i 15-18 no i siedziałam 15:00-15:30 i lipa 😏 ale jak się zbiorę to drugie jeszcze mam bliżej siebie od 17 do 19 to najwyżej podjade.
Bo jak będę chciała w środę powtórzyć to nie ma znaczenia ze zrobię to w innym laboratorium przecież ?
 
To konkretne laboratorium 8-12 i 15-18 no i siedziałam 15:00-15:30 i lipa 😏 ale jak się zbiorę to drugie jeszcze mam bliżej siebie od 17 do 19 to najwyżej podjade.
Bo jak będę chciała w środę powtórzyć to nie ma znaczenia ze zrobię to w innym laboratorium przecież ?
O ile mają te same oznaczenia przy wyniku.
U mnie diagnostyka ma dwa laboratoria i są różne zakresy także nie można porozmawiać do siebie wyników.
 
To konkretne laboratorium 8-12 i 15-18 no i siedziałam 15:00-15:30 i lipa 😏 ale jak się zbiorę to drugie jeszcze mam bliżej siebie od 17 do 19 to najwyżej podjade.
Bo jak będę chciała w środę powtórzyć to nie ma znaczenia ze zrobię to w innym laboratorium przecież ?
Lepiej jednak robić w tym samym lab ale jak nie ma opcji to wiadomo, tylko zwróć uwagę na zakresy itd
 
O ile mają te same oznaczenia przy wyniku.
U mnie diagnostyka ma dwa laboratoria i są różne zakresy także nie można porozmawiać do siebie wyników.

Lepiej jednak robić w tym samym lab ale jak nie ma opcji to wiadomo, tylko zwróć uwagę na zakresy itd
No dobra, a w takim razie jak powtórzę betę w czwartek zamiast w środę ? Bo w srode to bliższe lab jest zamknięte 🙈
 
To konkretne laboratorium 8-12 i 15-18 no i siedziałam 15:00-15:30 i lipa 😏 ale jak się zbiorę to drugie jeszcze mam bliżej siebie od 17 do 19 to najwyżej podjade.
Bo jak będę chciała w środę powtórzyć to nie ma znaczenia ze zrobię to w innym laboratorium przecież ?
O ile mają te same oznaczenia przy wyniku.
U mnie diagnostyka ma dwa laboratoria i są różne zakresy także nie można porozmawiać do siebie
 
reklama
Do góry