reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

No i skończyło się antybiotykiem :( złapała mnie paskudna angina... Jestem zalamana mam nadzieję, że dziecku nic nie będzie :( któraś może przechodziła jakieś infekcje w poprzednich ciazach w 1 trymestrze? Czytam na internecie i nic mnie to nie pociesza... Same kiepskie prognozy :(
Ja nie,ale czasem trzeba.
Dzieciątko jest dobrze chronione, natura jest mądra.
 
reklama
No i skończyło się antybiotykiem :( złapała mnie paskudna angina... Jestem zalamana mam nadzieję, że dziecku nic nie będzie :( któraś może przechodziła jakieś infekcje w poprzednich ciazach w 1 trymestrze? Czytam na internecie i nic mnie to nie pociesza... Same kiepskie prognozy :(
U mnie standard każda ciąża zaczyna się chorobstwem 🥺🥺🥺wczoraj miałam stan podgorączkowy, dziś już nie, kaszel i katar został ...wysoką gorączka może być szkodliwa ...antybiotyk Duomox brałam jak musiałam..mogę nie być chora cały rok a jak tylko znajdę w ciążę to pyk 😱😱i jakiś wirus się przyplącze.
W necie piszą różne rzeczy 🙄 przy młodszej córce miałam nawet ząb wyrywany, ósemka się wyrżnęła ..też nie miała kiedy 🤣🤣
 
No i skończyło się antybiotykiem :( złapała mnie paskudna angina... Jestem zalamana mam nadzieję, że dziecku nic nie będzie :( któraś może przechodziła jakieś infekcje w poprzednich ciazach w 1 trymestrze? Czytam na internecie i nic mnie to nie pociesza... Same kiepskie prognozy :(
Ja miałam opryszczkę w 1 trymestrze i panikowałam strasznie i to jedyne co mi dolegało w ciąży wiec nie pomogę więcej, ale powinnaś dostać antybiotyk bezpieczny w ciąży wiec nie bój się, będzie dobrze:*
 
Dziewczyny do kiedy zamierzacie pracować ??? Ja się zastanawiam co zrobić 🙄 pracuje w przedszkolu ...koleżanka zaszła w ciążę w czerwcu i już od sierpnia nie pracuje
 
Moja Koleżanka zawsze mi powtarzała "jedz w ciąży wszystko i w dużej ilości na co masz ochotę bo to jest ten czas kiedy tylko wtedy możesz korzystać ze wszystkiego":D hehehe no ja z tych nie byłam, nie chciałam potem mieć problemów ze zrzuceniem i jadłam normalnie jak przed ciąża, a ta moja Koleżanka już po 3 ciąży, kg dużo i narzeka, że ma dużo do zrzucenia, że boi się ze się nie uda, a mój mąż zawsze się wtedy śmieje i mówi "no to nie trzeba jej było tyle żreć wszystkiego w ilości giga" hehehhe

ja przez cały czas jem tak samo czy w ciąży czy nie i w sumie mało 🤷🏻‍♀️
 
Dziewczyny do kiedy zamierzacie pracować ??? Ja się zastanawiam co zrobić 🙄 pracuje w przedszkolu ...koleżanka zaszła w ciążę w czerwcu i już od sierpnia nie pracuje
Powiem ci ze na twoim miejscu szybko poszłabym na l4. Moj lekarz od początku przestrzegał mnie żeby nie mieć kontaktu z chorymi dziecmi. A w przedszkolu to raczej będzie standard
 
No i skończyło się antybiotykiem :( złapała mnie paskudna angina... Jestem zalamana mam nadzieję, że dziecku nic nie będzie :( któraś może przechodziła jakieś infekcje w poprzednich ciazach w 1 trymestrze? Czytam na internecie i nic mnie to nie pociesza... Same kiepskie prognozy :(
Ja brałam antybiotyk chyba ok 15tc miałam gorączkę prawie 40 stopni 😱
 
reklama
Do góry