reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
No coś Ty.
Mnie się udało wyjść, chociaż ciężko było

Ja też w pierwszym laboratorium 😠wyszłam z pracy po 12 i w lab się dowiedziałam się że krew pobierają do 11.30. Na szczęście były jeszcze 3 inne lab...wynik po 20
To konkretne laboratorium 8-12 i 15-18 no i siedziałam 15:00-15:30 i lipa 😏 ale jak się zbiorę to drugie jeszcze mam bliżej siebie od 17 do 19 to najwyżej podjade.
Bo jak będę chciała w środę powtórzyć to nie ma znaczenia ze zrobię to w innym laboratorium przecież ?
 
To konkretne laboratorium 8-12 i 15-18 no i siedziałam 15:00-15:30 i lipa 😏 ale jak się zbiorę to drugie jeszcze mam bliżej siebie od 17 do 19 to najwyżej podjade.
Bo jak będę chciała w środę powtórzyć to nie ma znaczenia ze zrobię to w innym laboratorium przecież ?
O ile mają te same oznaczenia przy wyniku.
U mnie diagnostyka ma dwa laboratoria i są różne zakresy także nie można porozmawiać do siebie wyników.
 
To konkretne laboratorium 8-12 i 15-18 no i siedziałam 15:00-15:30 i lipa 😏 ale jak się zbiorę to drugie jeszcze mam bliżej siebie od 17 do 19 to najwyżej podjade.
Bo jak będę chciała w środę powtórzyć to nie ma znaczenia ze zrobię to w innym laboratorium przecież ?
Lepiej jednak robić w tym samym lab ale jak nie ma opcji to wiadomo, tylko zwróć uwagę na zakresy itd
 
O ile mają te same oznaczenia przy wyniku.
U mnie diagnostyka ma dwa laboratoria i są różne zakresy także nie można porozmawiać do siebie wyników.

Lepiej jednak robić w tym samym lab ale jak nie ma opcji to wiadomo, tylko zwróć uwagę na zakresy itd
No dobra, a w takim razie jak powtórzę betę w czwartek zamiast w środę ? Bo w srode to bliższe lab jest zamknięte 🙈
 
To konkretne laboratorium 8-12 i 15-18 no i siedziałam 15:00-15:30 i lipa 😏 ale jak się zbiorę to drugie jeszcze mam bliżej siebie od 17 do 19 to najwyżej podjade.
Bo jak będę chciała w środę powtórzyć to nie ma znaczenia ze zrobię to w innym laboratorium przecież ?
O ile mają te same oznaczenia przy wyniku.
U mnie diagnostyka ma dwa laboratoria i są różne zakresy także nie można porozmawiać do siebie
 
reklama
Do góry