reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja a synkiem mialam srednie te kreski ale bylo tydzien po terminie @...zrobiłam ich chyba z 10...do tej pory widać. ja w gorącej wodzie kompana 🤣🤣
 
Ja sobie teraz przypomnialam ze u nas jest Bank Holiday, taki długi weekend i do wtorku wszystko zamknięte... te test z krwi to mi pewnie w środę przyjdą...
 
Cześć dziewczyny ☺️ Chciałam się przywitać. Ja już z pozytywnym testem (sztuk 7 😂)co prawda średnio mocne kredki, więc wybieram się na betę w poniedziałek dla świetego spokoju ☺️ I tak się zastanawiam czy powtarzać ? Jak myślicie ?
Cześć 😁 7 sztuk to faktycznie nie pozostawia wątpliwości 🥰 Ja betę powtarzałam, właśnie teraz czekam na wynik drugiej, ale myślę że to zależy z czym będziesz spokojniejsza 😅
 
Mam wyniki, nie za duży przyrost? 😱 Dwa dni temu beta 82, dziś 267. Trochę progesteron spadł z 35,2 na 33,9.. nie wiem czy to jakieś znaczące
 

Załączniki

  • Screenshot_20210828_140558.jpg
    Screenshot_20210828_140558.jpg
    161,4 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry