reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ja się czuje bardzo dobrze, ale to do czasu jak mi gin leków nie da,chociaż będę negocjować może nie będzie potrzeby.
Ja idę w piątek zawsze na tym etapie pikało już serduszko 5+2. Ale idę też dla pewności czy we właściwym miejscu się rozwija. Z dzieciakami pierwsze wizyty miałam 4+2😁😁 ziarenka już były widoczne.
Pamiętam to jak dziś.
Ja bym się bardziej przejmowała jakbym przyszła i by nie było słychać czy coś to już milion myśli a tak mam pewność że jak ma być dobrze to w 7 tyg juz będzie widać i słychać na pewno :)
 
Ja bym się bardziej przejmowała jakbym przyszła i by nie było słychać czy coś to już milion myśli a tak mam pewność że jak ma być dobrze to w 7 tyg juz będzie widać i słychać na pewno :)
Tak jak pisałam jestem po pozamacicznej, na szczęście wykryta bardzo wcześnie dzięki temu mam się dobrze,jajowodów nie trzeba było usunąć.
 
Tak jak pisałam jestem po pozamacicznej, na szczęście wykryta bardzo wcześnie dzięki temu mam się dobrze,jajowodów nie trzeba było usunąć.
Tak ja wiem :) ja tylko mowie o sobie ,że wiem że bardziej panikowałabym jakby czegoś nie było :) ale Ty za sobą masz już przejścia więc wiadomo że Ty inaczej to odbierasz, wiesz co robić:)
 
reklama
U mnie chyba nic z tego :( zrobiłam ten sam test co wczoraj i kreska jest słabsza...ledwo widoczna. Tamten musiał być kiepski albo po porstu chemiczna... no cóż...czekam na okres
Kreska na teście czasami wychodzi w cały świat, najbardziej wiarygodny jest pomiar z krwi.. nie przejmuj się i nie wkręcaj sobie, bo łatwo jest spanikować.
Bądź dobrej myśli ❤️
 
Do góry