reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny, macie juz jakiekolwiek objawy? Mnie mocno zastanawia mój lekko zatkany nos, normalnie nie choruje. Czytałam ze to może byc przez hormonalny obrzęk śluzówki 🤔 i głowa juz drugi dzień mnie boli. Generalnie odbiera to nastrój do świętowania bo jestem klapnięta
ja od paru dni jestem mega śpiąca już o 20 🤣 a zazwyczaj lubiłam posiedzieć.. Lekko bola mnie piersi, są trochę opuchnięte 😄 ogólnie nic po za tym. Czekam na więcej, bo z córką miałam mdłości straszne 😅
 
reklama
Dziewczyny, macie juz jakiekolwiek objawy? Mnie mocno zastanawia mój lekko zatkany nos, normalnie nie choruje. Czytałam ze to może byc przez hormonalny obrzęk śluzówki 🤔 i głowa juz drugi dzień mnie boli. Generalnie odbiera to nastrój do świętowania bo jestem klapnięta


Ja zanim zrobilam test to 2 razy prawie zasłabłam i przy dźwiganiu podczas przeprowadzki mialam lekkie bóle. A tak poza tym to chodzę tylko jak nieprzytomna, zapominam co gdzie kładę, wody w toalecie zapominam spuszczać. 🤦🏽‍♀️😂 i wczoraj nie moglam spać, od 3 w nocy już na nogach bylam.
Zatkany nos i ból glowy to w ciąży norma, możesz sobie wziąć Apap
 
reklama
Do góry