reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
A my daliśmy synowi jedno imię i chyba teraz też wypada dać jedno by młody nie pytał a czemu on nie ma 🙈 ale żałuję że nie ma drugiego niby się nie używa itd ale wszyscy mamy po 2🤷🏼‍♀️
W mojej rodzinie owszem dawało się dwa imiona, ale np w rodzinie męża nikt nie ma podwójnego (pochodzimy z tej samej miejscowości). Dwa imiona to zawsze był dla mnie problem z wypełnieniem papierów - raz wymagają a raz nie, plus wiocha straszna była w szkole, bo moje drugie imię jest jak dla starej baby i dzieci ze mnie miały pompę 🙄
 
Witam wszystkich u nas przyplątał się do męża covid i teraz jesteśmy uzemnieni w domu jeszcze czekam na informacje od sanepidu czy mnie też obejmnie izolacja bo lekarz twierdzi że mogę wychodzić bo jestem zaszczepiona a nie chce ryzykować.
Ale to głupie jest. Zaszczepiona a przecież może dalej zarażać wychodząc z domu 😕
A ty jak się czujesz? Objawy masz?
 
U mnie nic się nie dzieje zero objawów u męża wyszedł wynik pozytywny a też nie mam objawów ja nie zamierzam ryzykować i siedzą w domu.
Pytanie czy od męża próbujesz się izolować przynajmniej dopóki nie zobaczysz swojego testu - bo może jeszcze nie złapałaś, a ponoć bezobjawowy w ciąży też może namieszać...
 
Gdybu ktoś się zastanawiał dlaczego czytam forum o 3.33 to od 2 - 3 tygodni budzę się w nocy miedzy 1,a 3 i nie mogę juz zasnac. Nie wiem co z tym zrobić. Budzi mnie bolący pęcherz, ide siku, nie mogę zasnąć, później burczy mi w brzuchu, bo jem ostatni posilek kolo 19 i wybudzam się na amem.
Mnie zawsze wybudza jak spojrzę na telefon w nocy [emoji12] dlatego nawet go nie dotykam jak się obudzę na siku [emoji16]

Co do odkurzaczy to my mamy 3 [emoji23] i wszystkie używamy [emoji85] najbardziej polecam ręczny bezprzewodowy. Mamy Xiaomi i jest rewelacyjny
 
W mojej rodzinie też się nadawało podwójne imiona i jakie było zdziwienie że nasza córka ma jedno. Dla mnie te dwa imiona są totalnie bez sensu! W Polsce i tak się nie używa dwóch a tylko problem jak wypełniasz dokumenty co wpisać
 
reklama
Do góry