reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

No ja to w ogóle z lipcowych się stałam czerwcowa mama 🤣 miałam termin na 25 lipca a mały wyskoczył 23.06 .. Oby tym razem jednak wszystko zamknelo się w maju.. Mogę być nawet i ostatnia.... 😁
To ja tak miałam z sierpniowkami w 2010... Miałam być 10.08 a wyskoczyła z procy 6.07 🤣 (i do tej pory z niej taki pędziwiatr)
 
reklama
Zazdroszcze wam tych prenatalnych dzis... ja jestem kłębkiem nerwów przez tą dzisiejszą sytuację. Nie wiem co robić, czy zdążę się jeszcze gdzieś umówić bo juz 12+3dzis wiec czasu niewiele a u nas na terminy dlugo sie czeka.
Dzwon do wszystkich możliwych i spróbuj wytłumaczyć sytuację. Trzymam kciuki!
 
Zazdroszcze wam tych prenatalnych dzis... ja jestem kłębkiem nerwów przez tą dzisiejszą sytuację. Nie wiem co robić, czy zdążę się jeszcze gdzieś umówić bo juz 12+3dzis wiec czasu niewiele a u nas na terminy dlugo sie czeka.
A na wyniki testu na covid nie czeka się teraz 15 min? A to jakiś prywatny gabinet czy klinika wieksza?
Ja jestem nerwus. Współczuję bardzo
 
Wyszło mi z pomiarów 13+6 a z om 13+5. U mojego lekarza mam 24.11 ale ja chodzę do luxmedu w Katowicach i wydaje mi się że tam nie mają najlepszego sprzętu (ja na tych zdjęciach czy obrazie nigdy nic nie widze) więc nie wiem czy coś zobaczy ;P
Ja patrząc na zdjęcia dziewczyn też uważam ,że moja lekarka ma słaby sprzęt , a ostatnio w prawie 14 tyg bez wątpliwości określiła płeć🤷 jednak stwierdziłam ,że jeszcze się nie nastawiam
 
Ja patrząc na zdjęcia dziewczyn też uważam ,że moja lekarka ma słaby sprzęt , a ostatnio w prawie 14 tyg bez wątpliwości stwierdziła płeć🤷 jednak stwierdziłam ,że jeszcze się nie nastawiam
Mi właśnie przed 14 pobrali nifty, kurier do Hongkongu już przyszedł zabrać paczkę, zostaje ta do Katowic...
 
reklama
Do góry