reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

@sansavieria od momentu pobrania krwi czekałam 1,5 tygodnia, ale od czasu dotarcia dokumentów do laboratorium czekałam 6 dni roboczych. W zeszły poniedziałek pobrali krew, dziś rano dostałam wyniki :) Jeśli jesteście zdecydowani na Nifty to chyba lepiej zrobić przed USG, bo potem będziesz czekała w stresie, jak na wyrok. Trzymam kciuki :)
 
reklama
Ja jutro prenatalne ❤️ ciekawe czy powie coś na temat płci bo do tej pory nic nie mówiła 😊 co do samopoczucia to moje już jest ok nie mam mdłości ale strasznie wypadają mi włosy 😕 też tak macie ? Przed ciążą też mi wypadały ale nie tak dużo 🤔
U mnie jest to samo 😥. Strasznie te włosy wypadają. Zaczęłam się zastanawiać czy można jakieś wcierki stosować w ciąży? 🤔
 
Dzień dobry wszystkim! U nas już lepiej zdrowiejemy , dzisiaj mam ostatni dzień z antybiotykiem ale powiem wam że nadal nos nie jest do końca drożny i mnie przytyka 😕 te zatoki mnie wykończą 🥴🙄
Ja jutro też mam prenatalne na godzinę 9, od wczoraj się już stresuję , dodatkowo to co się wyprawia w naszym już chorym kraju mi nie pomaga i jeszcze sytuacją z ta biedna dziewczyną, co ona musiała biedna czuć 💔🥺 wiedziała że umiera.. dzisiaj będzie o tym reportaż w Uwadze, z jednej strony zastanawiam się czy oglądać bo ja jestem okropnie wrażliwy człowiek i przejmuję się dosłownie wszystkim 😫
Dzisiaj od rana czuję takie rozpieranie w dole brzucha i ucisk na pęcherz co chwilę biegam do toalety, 🤔
Trzymajcie kciukasy 👍🍀 jutro bo naprawdę mam prze ogromny stres i bardzo chcę mieć już to badanie za sobą.
Większość z was robi nifty i pappa, dla mnie te badania nie są na moją kieszeń niestety więc muszę wierzyć że prenatalne da mi ta pewność.
Zdrówka 😍
Myslalam że tylko ja na tej grupie nie robię tych badań 😁 w pierwszej ciąży nie robiłam i wśród moich znajomych też rzadko kto robi to . Mnie sama cena prenatalnych zbila z nóg 600 zł 😱😱 i jeszcze dwa takie będą 😁 niestety wszystko teraz tyle kosztuje że szok..
 
@sansavieria od momentu pobrania krwi czekałam 1,5 tygodnia, ale od czasu dotarcia dokumentów do laboratorium czekałam 6 dni roboczych. W zeszły poniedziałek pobrali krew, dziś rano dostałam wyniki :) Jeśli jesteście zdecydowani na Nifty to chyba lepiej zrobić przed USG, bo potem będziesz czekała w stresie, jak na wyrok. Trzymam kciuki :)
Właśnie mam tak USG że i tak nie przyjdą raczej wyniki przed dlatego tak jestem rozdarta :)
 
Moje włosy są dosłownie wszędzie😅 Ale ja się cieszę, bo ja mam bardzo gęste włosy, a w dodatku przetłuszczają mi się tak szybko, że muszę myć codziennie. Suszę je 15 min, mimo, że mam je trochę za brodę🤨 Jak odpadnie chociaż część to będę się czuła lepiej. Potem odrosną :)
 
Dziewczyny, dostałam wyniki Nifty :D Wszystko ok, z 20 razy oglądałam wyniki, nawet w przypadkowych odkryciach spoza zakresu nic nie wykryto :D Ogromna ulga, byłam coraz bardziej przerażona w kontekście tego co się dzieje w naszym kraju. Najlepsze...my byliśmy na 99% przekonani, że będzie dziewczynka! A to mały chłopiec[emoji2][emoji173] WOW[emoji3059] Oczywiście będę się stresować dalej, szczególnie do USG genetycznego w przyszłym tygodniu...ale może będę trochę spokojniejsza teraz :)
Jeju jak zazdroszczę że już masz wyniki [emoji85]
Babka mi w klinice powiedziała że realnie 9.11 będą moje. Cała wieczność [emoji1751]
Gratulacje!!!
 
Zdrówka 😍
Myslalam że tylko ja na tej grupie nie robię tych badań 😁 w pierwszej ciąży nie robiłam i wśród moich znajomych też rzadko kto robi to . Mnie sama cena prenatalnych zbila z nóg 600 zł 😱😱 i jeszcze dwa takie będą 😁 niestety wszystko teraz tyle kosztuje że szok..
To jest w ogóle przykre, że u nas te badania nie są refundowane. W części krajów są już standardem wręcz.
 
Jeju jak zazdroszczę że już masz wyniki [emoji85]
Babka mi w klinice powiedziała że realnie 9.11 będą moje. Cała wieczność [emoji1751]
Gratulacje!!!
To czekanie to jednak mega stres. Ja się czuję jakby jakiś kamień mi spadł z głowy, chociaż bardzo się stresuję czy tam wszystko ok i będę czekać w stresie na usg za 6 dni i tak :) Trzymam kciuki za Twoje wyniki🙂 W którym teraz jesteś tygodniu?
 
To jest w ogóle przykre, że u nas te badania nie są refundowane. W części krajów są już standardem wręcz.
U mnie może są częściej robione, ale nie są refundowane, w sumie to nie wiem, czy gdzieś są.
U mnie i np w DE zwracają koszt pakietu podstawowego, ale tylko jeśli ktos zrobił najpierw pappa i ryzyko wyszło wysokie, co w sumie jest sensowną opcją.
 
reklama
Zdrówka 😍
Myslalam że tylko ja na tej grupie nie robię tych badań 😁 w pierwszej ciąży nie robiłam i wśród moich znajomych też rzadko kto robi to . Mnie sama cena prenatalnych zbila z nóg 600 zł 😱😱 i jeszcze dwa takie będą 😁 niestety wszystko teraz tyle kosztuje że szok..
Ja tez nie robię nifty. Robiłam tylko pappa z tego względu ze robiłam w pierwszej ciąży to w tej tez bo przecież to dziecko nie jest gorsze od pierwszego. Nifty pewnie bym zrobiła jakby było coś nie tak
 
Do góry