reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Tak, zrobimy coś takiego, chyba wszystkie miesiące tak robią zeby było widocznie i przejrzyście, @Mama2012/2020 musiałaby edytować ale może niech się nas więcej nazbiera ?? Czy kto jest to wpisujemy i potem będzie mniej wpisywania jednorazowo?:)

Ps. Umowa podpisana, do lutego 2022, także no zobaczymy jak to u mnie wyjdzie z ciąża i przedłużeniem umowy, czy będzie do dnia porodu czy przedłuża mi jednak na dłużej. Muszę się od jutra starać na maksa hehehe ja ogólnie lubię robić dobrze i dokładnie ale lubię umieć a tu wszystko nowe zanim się nauczę jeju, stresu mnie to będzie na pewno kosztować a powinnam stresu unikać 🙆‍♀️
 
reklama
Mi w jednej aplikacji pokazuje 5.05 a w drugiej 4.05, także ja dokładna datę jednak będę znała po usg :) ja mam totalnie nieregularne cykle raz 27 a raz 45, raz 31 itd.
 
U mnie też cykle od 16 dni do 40 😱 Ale dwa ostatnie były po 37-39 i owu późne w 25 dniu około, myślałam że z takich to nic nie będzie 🙈
 
reklama
Do góry